امام جمعه موقت بخش گلستان:

ملت ایران جز ولایت فقیه نمی شناسند/ مسئولین برای ارزیابی خود در بین مردم حاضر شوند

امام جمعه موقت بخش گلستان گفت: مسئولین بهارستانی اگر می خواهند خود را ارزیابی کنند باید در بین مردم حضور پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین مصائبی امام جمعه موقت بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به مسئولین برای ارزیابی خود باید در کنار مردم باشند، بیان داشت: اگر مسئولین می خواهند خود و اقداماتشان را به مردم بشناسانند باید در نماز جمعه و در بین مردم حضور پیدا کنند.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه بازتاب مردم از عملکر ادارات بهترین ارزیابی است، تصریح کرد: در بین مردم، جوانان نخبه و توانای زیادی وجود دارند که مسئولین ما با استفاده از این استعدادها می توانند عملکرد تود را بهبود ببخشند.

حجت الاسلام والمسلمین مصائبی در رابطه با حضور همیشه در صحنه مردم، اظهار داشت: برخی از مسئولین و افراد دیگر باید بدانند که ملت ایران جز ولایت فقیه نمی شناسند و همواره با ولایت و رهبری همراه بوده و می باشند که این مسئله برای غربیان نیز به خوبی روشن شده است.

وی همچنین به لزوم اطاعت و حمایت بدون قید و شرط از رهبری اشاره کرد و گفت: مسئولین بدانند که هرکسی پشتیبان ولایت فقیه و رهبری باشد، مردم پشتیبان و حامی او خواهند بود چراکه ولایتمداری در بین ملت ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

امام جمعه موقت بخش گلستان درپایان باتوجه به اینکه دشمن همواره درحال نقشه کشیدن است، افزود: بصیرت و آگاهی مردم و همراهی با ولایت می باشد که همیشه این نقشه‌ها و توطئه‌ها را نقش بر آب کرده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.