امام جمعه بخش گلستان:

ملت ایران با صبر و تلاش برتمامی مشکلات غلبه خواهند کرد

امام جمعه بخش گلستان گفت: مسئولان کشور امروز با همکاری و همدلی در تمام بخش‌ها در تلاش برای بهبود شرایط حاکم می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، اظهار داشت: بی‌شک حفظ و رعایت تقوای الهی در زندگی سبب رفع مشکلات و افزایش رزق و روزی مردم می شود.

وی با اشاره به توطئه‌های چندین و چند ساله دشمنان انقلاب و ایران، گفت: امروز دشمن با حربه‌های بصری در تلاش برای اجرایی کردن نقشه‌ها و توطئه‌های خود و ایجاد تفرقه در بین مردم و ولایت و در بین مسئولان کشور می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در ادامه به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر نبود بن بست در کشور اشاره کرد و عنوان داشت: گرچه مشکلات معیشتی و اقتصادی در جامعه وجود دارد اما باید بدانیم که دولت، مجلس، قوه قضائیه و تمامی مسئولان با همکاری یکدیگر در تلاش برای بهبود شرایط و رفع مشکلات می باشند.

وی همچنین باتاکید بر پیروزی انقلاب و مردم بر تمامی مشکلات ۴۰ سال اخیر، تصریح کرد: ما از تمامی مشکلات تاریخ انقلاب اعم از جنگ تحمیلی، فتنه‌ها، مشکلات اقتصادی و… عبور کرده‌ایم و به لطف خداوند با اتحاد و همدلی از تحریم‌های موجود نیز عبور خواهیم کرد.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به شرایط فعلی کشور، خاطرنشان کرد: در سایه فرمایشات مقام معظم رهبری، مسئولان درحال پیشبرد اهداف انقلاب و رفع مشکلات می باشند و به لطف خداوند ملت ایران با صبر و ایستادگی بر تمامی مشکلات غلبه خواهند کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.