فرماندار شهرستان بهارستان:

مقصد نخستین سفر استاندار جدید تهران، بهارستان است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: استاندار تهران در اولین سفر شهرستانی خود به شهرستان بهارستان خواهد آمد و این فرصتی برای رفع مشکلات بهارستان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان به انتصاب استاندار جدید استان تهران و انگیزه بالای او برای بهبود شرایط شهرستان‌های حاشیه استان تهران اشاره کرد و بیان داشت: محمدحسن مقیمی استاندار تهران در نخستین سفر شهرستانى خود، هفته آینده به شهرستان بهارستان سفر خواهد کرد.
وی در ادامه با بیان جزئیات شکل‌گیری این سفر و اهداف آن، تشریح کرد: در هشتمین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان تهران، استاندار استان تهران مقرر نمودند تا در هر هفته به دو شهرستان  در سطح استان تهران سفر کنند تا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات شهرستان‌ها قرار گرفته و تصمیمات لازم براى رفع آن‌ها و پاسخگویى به مطالبات مردم  گرفته شود.

سلیمان‌پور همچنین در رابطه با وجود مشکلات زیرساختی در شهرستان بهارستان، اظهار داشت: سفر استاندار استان تهران به شهرستان بهارستان می تواند آغازی برای رفع بسیاری از مشکلات شهرستان باشد، که نیازمند برنامه‌ریزی دقیق است.

وی باتاکید براینکه گروهی از مسئولین استانی همراه محمدحسن مقیمی به بهارستان خواهند آمد، تبیین کرد: در این سفر اعضاى شوراى برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران، مدیران کل دستگاه‌هاى اجرایى سطح استان و رؤساى سازمان‌های این استان، استاندار تهران را همراهى خواهند کرد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه بهارستان به دلیل تراکم جمعیت بالا نیازمند توجه و رسیدگی مسئولین استانی است، افزود: این سفر فرصت بسیار مغتمى براى تبیین،  توصیف و پیگیرى براى رفع  مشکلات شهرستان بهارستان است و قطعاً با تدابیر استاندار استان تهران، سفر وی به این شهرستان منشأ خیر و برکت فراوانى برای شهروندان خواهد بود.

درپایان گفتنی است که سفر مسئولین کشوری و استانی به شهرستان بهارستان جهت بررسی و رسیدگی به مشکلات و نیازهای شهرستان باتوجه به تراکم بالای جمعیت و مشکلات زیرساختی امری ضروری است که امید است با سفر استاندار تهران به بهارستان بخشی از مشکلات این شهرستان رفع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.