فرماندار شهرستان بهارستان:

معیار عملکرد مسئولین، میزان رضایت مردم است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: معیار و ملاک سنجش عملکرد مسئولین، میزان رضایت مردم و شهروندان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نشست ستاد ساماندهی امور جوانان بهارستان، عنوان داشت: جوانان و نوجوانان امروز کشور با حضور خود در مراسمات نشان دادند که ادامه دهنده راه جوانان زمان انقلاب می باشند.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه جوانان با بصیرت و آگاهی کافی همراه انقلاب می باشند، گفت: حضور جوانان در مراسم بزرگداشت و تشییع پیکر مطهر سردار شهید قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، نشانگر هیبت و بزرگی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

خانجانی با بیان اینکه مسئولین بهارستانی می بایست وظایف خود را به درستی انجام دهند، تبیین کرد: بدون تردید مردم نمی گذارند که رئیس هیچ اداره‌ای در سطح شهرستان کوتاهی و کم کاری خود را کتمان کند و از زیر بار مسئولیت فرار نماید.

وی همچنین در رابطه با اهمیت خدمت صادقانه و برابر به مردم توسط مسئولین، اظهار داشت: می بایست به این نکته توجه داشت که رضایت تک تک شهروندان و مردم شهرستان بهارستان، حائز اهمیت می باشد و نباید نسبت به این موضوع بی‌توجهی صورت بگیرد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه عملکرد مسئولین و ادارات باید قابل قبول و مناسب باشد، خاطرنشان کرد: بدون شک اصلی‌ترین و مهم‌ترین مبنا و ملاک عملکرد مسئولین شهرستانی، میزان رضایت شهروندان بهارستانی می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.