معلولین در دهه فجر فراموش شدند/ بی‌مهری مسئولین بهارستانی به معلولین

نیازهای معلولین شهرستان بهارستان در بین پروژه‌های عریض و طویل مسئولین و مراسم‌های دهه فجر جایی نداشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دهه مبارک فجر ایامی است که مردانی از جنس غیرت و مردانگی با حفظ وحدت، جان فشانی کردند تا ما در این برهه از زمان بتوانیم در آسایش، امنیت با استقلال و آزادی کامل حضور داشته باشیم.

اما با وجود تمام این‌ها گویا موضوعاتی نظیر اینکه آسایش و استقلال حق تمام اقشار جامعه است، در ایام الله دهه فجر سال جاری و حتی در تمام طول سال توسط مسئولین به ویژه مسئولین بخش‌های اجرایی نظیر شهرداری‌ها نادیده گرفته شده است.

گفتنی است که امسال پربارترین سال از نظر افتتاح پروژه‌های رنگارنگ در شهرستان بهارستان بود اما بازهم معلولین فراموش شدند یا شاید هیچ وقت در هیچ برنامه‌ای نامشان برده نخواهد شد که همین امر باعث ناراحتی و نارضایتی از عملکرد مسئولین بهارستانی شده است.

زمانی که دهه مبارک فجر از سوی مسئولین، فرصتی برای خدمت به شهروندان خوانده شد، آیا معلولین بهارستانی جزوی از شهروندان به حساب نیامدند؟ یا اینکه خدمت به این قشر چندان اهمیتی برای مسئولین ما ندارد؟

موضوع دیگر این است که تقریباً هیچ کدام از این پروژه‌ها برای معلولین مناسب‌سازی نشده است درحالی که بارها رئیس انجمن معلولیک نشاط به اهمیت این امر اشارا کرده بود و اصحاب رسانه بارها موضوع از مسئولین خواستار رسیدگی به این موضوع شده بودند.

درپایان لازم به ذکر است که بد نمی باشد در میان انبوه کمیته‌ها و شوراهای مختلف شهرستان بهارستان، یک کمیته رسیدگی به مشکلات معلولان با حضور مسئولین شهرستانی نیز تشکیل شود که از عملکرد ادارات و سازمان‌ها نیز در این راستا به مردم گزارش ارائه کند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.