شهردار نسیم شهر:

معلولان همانند سایر مردم از حق شهروندی برخوردارند/ از این پس پیوست مناسب‌سازی در تمام پروژه‌ها رعایت می شود

شهردار نسیم شهر گفت: معلولان نیز همانند سایر مردم از حقوق شهروندی برخوردار هستند و باید رفاه حال آنان نیز در اقدامات شهرداری درنظر گرفته شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با بیان این امر که معلولان نیز همانند سیر مردم حق زندگی دارند، اذعان داشت: از این پس هرگونه اقدامات و پروژه‌هایی که انجام می شود، می بایست پیوست مناسب‌سازی داشته باشد و از این طریق حق و حقوق معلولان رعایت می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مناسب‌سازی معابر شهری برای معلولان از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: معلولان علاوه‌بر نیازهای عمومی که همانند سایر مردم دارند، باید از فضاهای موجود در نسیم شهر هم استفاده کنند و شهرداری و مجموعه تحت امر آن می بایست به این نیازها توجه داشته باشد و شرایط را طوری برای معلولان و سالمندان فراهم کنیم تا بتوانند به‌طور آسوده و مستقل در سطح شهر تردد نمایند.

شوندی همچنین در خصوص تلاش شهرداری برای بهبود شرایط هر برای معلولان، اظهار داشت: تمامی توان خود را در جهت حمایت از این قشر به کار خواهیم گرفت و برنامه‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر به سمت مناسب‌سازی و جبران برخی کم‌توجهی‌های گذشته در خصوص معلولان می رود تا در اقدامات و پروژه‌های شهری در نسیم شهر حق و حقوق معلولان رعایت شود.

وی به اهمیت توجه یکسان به نیازهای تمام اقشار جامعه اشاره کرد و تشریح کرد: اگر بخواهیم در نسیم شهر شور، نشاط و شادابی را به وجود آوریم می بایست در کنار معلولان و همه اقشار مختلف مردم این نشاط و آبادانی را به وجود بیاوریم.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به اینکه علمیات‌های مناسب‌سازی در سطح شهر درحال اجراست، افزود: پیاده‌روسازی و همسطح‌سازی ضلع شرقی بلوار امام خمینی (ره) حد فاصل خیابان اول تا میدان شهید رجائی و همچنین پیاده‌روسازی و اصلاح هندسی ورودی خیابان شهید مدنی جنب فر هنگسرای قلم توسط معاونت فنی و عمرانی انجام گرفته است، و اجرای همسطح‌سازی در خیابان اصلی شهر جنب کلانتری بوستان، رفوژ واقع در بلوار امام خمینی (ره) از ابتدای خیابان شهید چمران تا میدان شهید رجائی، مناسب‌سازی معابر روبروی درمانگاه شبانه روزی و … از برنامه‌هایی است که توسط شهرداری در دست اجرا می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.