جلسه کارگروه امور بانوان شهرستان بهارستان

به گزارش بهارستانه،جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان بهارستان با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری آقای اصغری و مسئول امور بانوان فرمانداری خانم هاجر حیدری مسئول امور بانوان و سایر اعضاء کارگروه در محل فرمانداری شهرستان بهارستان تشکیل شد. در ابتدای جلسه معاون سیاسی انتظامی فرمانداری در خصوص دستور جلسه کارگروه و موضوع حضور […]

به گزارش بهارستانه،جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان بهارستان با حضور معاون سیاسی انتظامی فرمانداری آقای اصغری و مسئول امور بانوان فرمانداری خانم هاجر حیدری مسئول امور بانوان و سایر اعضاء کارگروه در محل فرمانداری شهرستان بهارستان تشکیل شد.

در ابتدای جلسه معاون سیاسی انتظامی فرمانداری در خصوص دستور جلسه کارگروه و موضوع حضور اجتماعی زنان، گفت: در نظام جمهوری اسلامی حضور زنان به طور برابر در کنار مردان باعث افتخار مسئولین می باشد و زنان باید در جامعه با رعایت شئونات، حفظ ارزش ها و بهره مندی از منویات مقام معظم رهبری حضور داشته باشند.

وی اظهار افزود: در عملکردهای مبارزه با آسیب های اجتماعی در سطح جامعه، زنان تأثیر گذارترین قشر بر خانواده ها هستند و می توانند بادرایت و مدیریت در خانواده از بیشترین آسیب ها جلوگیری کنند.

آقای ولی الله اصغری افزود: همانطور که در واقعه کربلا حضرت زینب (س) در مقام یک زن و بانوی فداکار صدر اسلام توانستند حماسه آفرینی کنند و بطور برابر در مقابل دشمنان بایستند، بانوان امروز ما هم با الگو پذیری از حضرت زینب (س) می توانند در عرصه های مختلف حضور پررنگ و موثر داشته باشند.

در ادامه خانم حیدری مسئول امور بانوان تحقق اهداف کارگروه بانوان را منوط به مسئولیت پذیری و خدمت با اخلاص بانوانِ مسئول به جامعه دانسته و بیان داشت: کارها در بخش امور بانوان باید براساس گروه های کاری مجزا و به صورت تحلیلی و کاربردی انجام پذیرد و زیرمجموعه کارگروه بانوان با توجه به مصوبات جلسه استانی به 7 گروه کاریِ مشاور خانواده ، آموزش خانواده ، ازدواج آسان و پایدار ، اشتغال، رشد جمعیت ، امنیت

و مناسبتهات تقسیم می شود.

وی برگزاری کلاسهای مشاوره رایگان و کلاس های آموزش پیشگیری از ایدز را از دیگر برنامه های کارگروه ذکر نمود.

منبع:روابط عمومی فرمانداری بهارستان

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.