معاون استاندار تهران : نسیم شهر یکی از شهرهای پر مشکل استان تهران است!

معاون امور عمرانی استانداری تهران گفت: بنا بربررسی هایی که از سوی کارشناسان استانداری تهران صورت گرفته، نسیم شهر از لحاظ اصول شهرسازی یکی از پرخلاف ترین شهرهای استان تهران است. به گزارش بهارستانه، اظهار داشت: متاسفانه نسیم شهر در سنوات گذشته به دور از اصول و قوانین شهرسازی رشد کرده است که اگر این […]

معاون امور عمرانی استانداری تهران گفت: بنا بربررسی هایی که از سوی کارشناسان استانداری تهران صورت گرفته، نسیم شهر از لحاظ اصول شهرسازی یکی از پرخلاف ترین شهرهای استان تهران است.

به گزارش بهارستانه، اظهار داشت: متاسفانه نسیم شهر در سنوات گذشته به دور از اصول و قوانین شهرسازی رشد کرده است که اگر این رویه ادامه داشته باشد، این مشکل در آینده به یک فاجعه تبدیل خواهد شد.
وی با تاکید براینکه شهرداری ها اقدام به فروش تراکم غیر قانونی نکنند، خاطر نشان کرد: متاسفانه فروش تراکم در نسیم شهریکی ازمشکلات اساسی این شهر است که همین امرمنجربه حذف پارکینگ می شود و بدون شک حذف پارکینگ در منازل مسکونی یکی از حادترین مشکلات نسیم شهر است.
معاون امور عمرانی استانداری تهران با تاکید بر اینکه طی سالهای گذشته کارهای زیادی درنسیم شهر صورت گرفته،اذعان کرد: نباید اجرای پروژه ها به قیمت چشم پوشی از قوانین صورت گیرد.
وی خطاب به شهردار نسیم شهر اعلام کرد: این شهر یکی از شهرهای پر مشکل استان تهران است، به همین خاطر اداره کردن آن هم دشوار می باشد.
کریمی در همین خصوص ادامه داد: بدون شک شهرداری به تنهایی نمی تواند مشکل گشا باشد و ما انتظار داریم با تعامل دو سویه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی و به دور ازهر گونه اختلاف نظر، مشکلات این شهر حل شود.
وی در پایان افزود: باتوجه به رشد زود هنگام نسیم شهر، در آینده این شهر به یک کلان شهر تبدیل خواهد شد و باید امکانات آن هم با رشد جمعیت متناسب باشد.

منبع:نسیم شهرنیوز

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.