رئیس شورای اسلامی روستای ریه:

معابر روستای ریه به صورت مستمر ضدعفونی می شود

رئیس شورای اسلامی روستای ریه گفت: مععابر و اماکن عمومی روستای ریه تا از بین رفتن ویروس کرونا به صورت مستمر و روزانه ضدعفونی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صحرایی رئیس شورای اسلامی روستای ریه باتاکید بر لزوم مبارزه همگانی با ویروس کرونا، اذعان داشت: اقدامات لازم در جهت مقابله با این ویروس در روستای ریه نیز درحال اجرا می باشد.

وی در ادامه به بخشی از اقدامات کرونایی پرداخت انجام شده در این روستا اشاره کرد و گفت: از همان روز ابتدایی دهیاری روستای ریه با همراهی شورای اسلامی روستا با تمام توان وارد میدان شدند و نسبت به توزیع موادضد عفونی و پاکسازی کلیه معابر سطح روستا اقدامات لازم را انجام دادند.

صحرایی باتاکید بر نقش مهم همکاری‌های صورت گرفته در جهت مبارزه با کرونا، بیان داشت: در طول این مدت پارک و تجهیزات تفریحی روستا، ایستگاه تاکسی و کلیه معابر عمومی به صورت مرتب با همکاری سپاه و بسیجیان جهادی ضد عفونی شده و این روند ادامه خواهد داشت

وی همچنین در رابطه با وجود اقلام بهداشتی لازم در این روستا، تصریح کرد: در بین اهالی روستای ریه ژل ضدعفونی توزیع شد و این روند تا از بین رفتن ویروس کرونا در سطح روستای ریه و با هدف حفظ سلامت اهالی تداوم خواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی روستای ریه درپایان باتوجه به اینکه ساکنین این روستا نهایت همکاری را با مجموعه دهیاری داشتند، خاطرنشان کرد: اهالی ریه حتی در روز سیزده فروردین در خانه نشستند و به هشدارهای کرونایی توجه کردند که جا دارداز این حرکت مسئولانه و مدبرانه آنان قدردانی کنم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.