معاون فنی و عمرانی فرمانداری بهارستان:

معابر بهارستان در سال آینده برای معلولان مناسب سازی می شود

معاون فنی و عمرانی فرمانداری بهارستان گفت: مناسب سازی معابر و اماکن عمومی شهرستان بهارستان برای معلولان و سالمندان از سال 97 آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جلسه کارگروه مناسب سازی معابر و اماکن عمومی به ریاست فاضل نجفی معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان بهارستان و با حضور اعضای این کارگروه در محل فرمانداری شهرستان بهارستان برگزار گردید.

معاون فنی و عمرانی فرامانداری شهرستان بهارستان در حاشیه این جلسه با تشریح جزئیات این جلسه، تصریح کرد: بررسی آخرین وضعیت و اقدامات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در حوزه بهسازی و مناسب سازی اماکن و معابر عمومی از جمله اموری است که در طول این جلسه به آن رسیدگی شد.

وی در ادامه با بیان اینکه توجه به نیازهای اقشار مختلف از جمله وظایف مسئولان بهارستانی می باشد، اذعان داشت: در جلسه کارگروه مناسب سازی معابر و اماکن عمومی بهارستان، مناسب سازی معابر و اماکن عمومی سطح شهرستان برای افراد کم توان و معلولین به عنوان یک وظیفه قانونی در تمامی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی دولتی ابلاغ گردید.

نجفی  همچنین در رابطه با شرایط شهرستان بهارستان در خصوص این موضوع، گفت: متاسفانه وضعیت عمومی شهرهای شهرستان بهارستان در زمینه مناسب سازی معابر و اماکن عمومی برای اقشار مختلف به ویژه معلولان و سالمندان هنوز فاصله زیادی تا حداقل‌ها و استانداردهای مورد نظر دارد و نیازمند رسیدگی مسئولان ذیربط می باشد.

وی درپایان باتوجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در جلسه کارگروه مناسب سازی معابر و اماکن عمومی، خاطرنشان کرد: از جمله اقدامات این کارگروه در سال آینده می توان به مناسب سازی برخی از معابر و پیاده‌روهای فرعی و تعدادی از پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهرستان بهارستان به منظور سهولت در رفت و آمد شهروندان اشاره کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.