معابر بهارستان به نام شهدای نیروی انتظامی مزین می شوند

درپی برگزاری جلسه‌ای با حضور مسئولین شهرستان بهارستان مصوب شد تا معابر شهرگلستان به نام شهدای نیروی انتظامی مزین شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نخستین نشست کمیسیون نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهرگلستان با حضور محمدی رئیس اداره بنیاد شهید بهارستان، اعضای شورای اسلامی شهر و نمایندگان ادارات شهرستان همزمان با هفته نیروی انتظامی در سالن کنفرانس شهرداری گلستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، در طول نشست برگزار شده در رابطه با نامگذاری میادین، کوچه‌ها و.‌.. با نام شهدای شهر گلستان و همچنین درخواست‌های مردمی، گفت‌وگو شد و تصمیاتی در همین راستا اتخاذ گردید.

گفتنی است که بر اساس مصوبات نشست کمیسیون نامگذاری معابر و اماکن عمومی مقرر گردید تا در ابتدا شناسایی کوچه‌های بی‌نام صورت گیرد و سپس در نشست‌های آینده نامگذاری بر اساس اولویت و همچنین بازدید میدانی کارشناسان شهرداری انجام شود و تابلوی اسامی آنان در راستای تسهیل در تردد شهروندان و خودروها نصب شود.

در ادامه نشست مذکور باتوجه به همزمانی برگزاری جلسه با هفته نیروی انتظامی، نام دو مورد از کوچه‌های مهم و بدون نام شهرگلستان به نام شهیدان مجید خدابنده‌لو و رضا امامی از شهدای عرصه امنیت اجتماعی شهرستان بهارستان مزین شد.

بدون تردید این اقدام مجموعه مدیریت شهری گلستان پس از ماجراهای حذف کلمه شهید از نام معابر سطح شهر می تواند جبرانی برای نارضایتی‌های رخ داده باشد، هرچند که تابلوهای معابر دیگر نیز بار دیگر توسط شهرداری شهرگلستان تعویض و کلمه شهید بار دیگر بر روی تابلوهای کوچه‌ها، میادین و خیابان‌های این شهر دیده می شود.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک شهیدان تاریخ این کشور می باشند و نماد رشاد، شجاعت، ایثارگری و… به حساب می آیند بنابراین می بایست در حفظ یاد و خاطره آن‌ها به ویژه برای نسل‌های جدید تلاش ویژه‌ای از سوی مسئولین صورت بگیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.