فرماندار شهرستان بهارستان:

معابر بهارستان به نام آزادگان نامگذاری خواهد شد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: نامگذاری معابر شهرهای شهرستان بهارستان به نام آزادگان و جانبازان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت و جایگاه جانبازان و آزادگان، اظهار داشت: می بایست از هر فرصتی در راستای اعتلای منزلت جامعه جانبازان، آزادگان و همچنین خانواده‌های شهدا بهره گرفته شود.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه موضوع مذکور باید پیوست تصمیمات خرد و کلان سازمان‌ها و ادارات باشد، تبیین کرد: سرکشی به خانواده شهدا و ایثارگران از سوی تمامی دستگاه‌ها ضروری می باشد و گزارش فعالیت آنان در این راستا می بایست ارائه شود.

خانجانی با بیان اهمیت شناخت جامعه جوان و نوجوان امروز نسبت به شهدا و آزادگان، گفت: نسل‌هایی که دگرگونی‌های دهه انقلاب و جانفشانی ایثارگران جبهه دفاع از کیان این ملت را ندیده‌اند، باید با خدمات ارزشمند آن‌ها به نظام جمهوری اسلامی ایران آشنا شوند.

وی همچنین توجه ویژه به سرمایه‌های وزین انقلاب اسلامی را از ویژگی‌های یک جامعه آگاه و متمدن برشمرد و بیان داشت: متاسفانه نامگذاری معابر شهرها و روستاها به نام آزادگان و جانبازان در سراسر کشور کمتر مورد توجه قرار گرفته است و از این پس به عنوان یک محور اصلی در کمیسیون نامگذاری معابر شهرها و روستاها باید مورد اعتنا باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم رسیدگی به وضعیت جانبازان و آزادگان سطح شهرستان، افزود: اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین اداره کار می بایست به جهت تهیه نیازهای شغلی، رفاهی و کرامت بخشی به جامعه جانبازان، آزادگان و خانواده های شهدا توجه کافی داشته باشند و به وظایف خود در این راستا عمل نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.