معاون فنی و عمرانی فرماندار بهارستان:

مصوبات لازم برای شروع طرح‌های جدید در روستاهای بهارستان به زودی فراهم می شود

معاون فنی و عمرانی فرماندار بهارستان گفت: دهیاران روستاهای بخش بوستان برای فراهم کردن مصوبات لازم برای شروع طرح‌های جدید در روستاهای بهارستان دست به کار شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فاضل نجفی معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به بازدید از پروژه‌های عمرانی درحال اجرا در روستاهای بخش بوستان، تشریح کرد: این بازدید با همراهی سیدمحسن موسوی بخشدار بوستان صورت گرفت که در طول آن از پروژه‌های درحال اجرای روستاهای اورین، همدانک و همچنین خیر آباد پایین بازدید صورت گرفت.

وی در رابطه با روند پیشرفت پروژه‌های روستاهای بخش بوستان، عنوان داشت: پروژه‌های عمرانی پارک جنگلی یک هکتاری، ساختمان سرای محله و باز سازی کوچه‌های محله تاجیک واقع در روستای اورین و همچنین پروژه‌های ساماندهی رودخانه شاد چای و میدان ولیعصر (عج) از پروژه‌های روستای همدانک با سرعت و کیفیت قابل قبولی درحال انجام می باشند.

نجفی در ادامه باتاکید بر اهمیت گسترش مسیرهای دسترسی روستاهای سطح شهرستان به شهرها و روستاهای اطراف، تصریح کرد: بلوار آیت‌الله رفسنجانی در روستای خیرآباد پایین از جمله طرح‌های گسترش دسترسی روستای خیرآباد پایین می باشد، که از اهمیت به سزایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه در طول این بازدیدها، آخرین وضعیت این طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی بررسی شد، اذعان داشت: در حاشیه این بازدیدها دهیاران اورین و همدانک علاوه‌بر تشریح وضعیت طرح‌های در دست اجرا، موظف شدند تا مصوبات لازم را برای شروع طرح‌های جدید فراهم سازند.
معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم اجرای پروژه‌هایی مطابق با نیاز ساکنین روستاهای شهرستان، خاطرنشان کرد: با فراهم شدن مصوبات اجرای طرح‌های جدید و همچنین بهره برداری از آن‌ها بدون تردید کام اهالی این روستاها بیش از پیش از خدمات ارزنده دولت در حوزه روستایی شیرین خواهد شد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.