فرماندار شهرستان بهارستان:

مصلی‌ها برای برگزاری نماز جمعه ضدعفونی می شوند

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان بهارستان، مصلی‌ها برای برگزاری نماز جمعه ضدعفونی می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،‍ مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر اهمیت اقدامات پیشگیرانه در شرایط فعلی، عنوان داشت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، اقدامات لازم در راستای پیشگیری از اشاعه آن در سطح شهرستان بهارستان انجام گرفته است.

وی در ادامه با تشریح بخشی از اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته در سطح شهرستان، تبیین کرد: تا به این لحظه ضد عفونی مدارس، ایستگاه‌های اتوبوس، وسایل حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها در بهارستان انجام شده است.

خانجانی در رابطه با اهمیت برگزاری نماز جمعه و همچنین لزوم رعایت بهداشت و حفظ سلامت شهروندان، بیان داشت: با توجه به برگزاری نماز سیاسی و عبادی روز جمعه، دستورات لازم در جهت ضد عفونی کردن مصلی‌ها و مساجد سطح شهرستان بهارستان صادر شده است.

وی همچنین به رعایت اهمیت رعایت نکات بهداشتی و ایمنی در ادارات و سازمان‌های سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: لغو حضور و غیاب با اثر انگشت در ادارات، تعطیلی مدارس، باشگاه‌های ورزشی و قلیانسراها از دیگر اقدامات در رابطه با جلوگیری از شیوع این ویروس در بهارستان می باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت ارائه آموزش‌های بهداشتی در خصوص جلوگیدی از شیوع بیماری کرونا در منطقه، خاطرنشان کرد: چاپ و نصب بروشور، بنر و پمپلت از جمله اقدامات آموزشی می باشد که در طول روزهای گذشته در سطح شهرستان بهارستان صورت گرفته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.