مصاحبه مشاور فرماندار اسلامشهر با شبکه سعودی و وهابی ایران اینترنشنال

مشاور فرهنگی و ورزشی فرماندار اسلامشهر و رئیس اسبق اداره ورزش شهرستان اسلامشهر با شبکه سعودی و وهابی ایران اینترنشنال گفتگو کرد.

به گزارش بهارستانه،طی روز های اخیر در حالی که رئیس جمهور و همه ارکان ستاد ملی مبارزه با کرونا از بیم بروز موج چهارم شیوع کرونا در کشور دم می زنند، در اقدامی بسیار عجیب و در رویه ای عجیب و غریب مسابقات بدنسازی تلنت کلاسیک در اسلامشهر بدون رعایت پروتکل بهداشتی و دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا با تجمع ۴۶۰ ورزشکار و جمع زیادی از تماشاگران برگزار شد.

از آنجا که مسئولیت مستقیم مبارزه با کرونا در اسلامشهر به عهده فرماندار است و به مخاطره انداختن جان مردم و ورزشکاران برابر مصوبات ستاد ملی کرونا مستوجب تعزیر شناخته شده است، انتظار میرفت که مرسل پور فرماندار شهرستان اسلامشهر و همچنین مجموعه شبکه بهداشت و اداره تربیت بدنی استان تهران نسبت به این مضوع واکنش نشان دهند .

در ادامه رسانه های داخلی به این موضوع پرداخته و خواستار توضیحاتی از سوی فرماندار اسلامشهر و همچنین مشاور فرهنگی و ورزشی وی در این باره بودند که از سوی آنها هیچ صحبتی مطرح نشد.

در ادمه این حواشی قدیر آرمیان مشاور فرهنگی و ورزشی فرماندار اسلامشهر و رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام اسلامشهر پیرو حواشی ایجاد شده مبنی بر برگزاری مسابقات بدنسازی که در شرایط کرونایی و بدون اجرا پروتکل ها بهداشتی برگزار شد با شبکه سعودی و وهابی ایران اینترنشنال گفتگو نمود.

آرمیان در حالی با این شبکه وابسته به عربستان سعودی مصاحبه کرده است که رفتار این شبکه در سالهای فعالیتش در دشمنی با ایران در مقاطع مختلف بویژه در دامن زدن به آشوب ها و ناآرامی‌های سال ۹۸ بر هیچ کس پوشیده نیست.

امیدواریم ایشان و البته فرماندار اسلامشهر که وی را به مشاورت خود در حوزه فرهنگی! و ورزشی منصوب کرده است توضیح قابل قبولی برای این رفتار داشته باشند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.