مشکل کم آبی تنها استخر شهرگلستان را به تعطیلی کشاند

تنها استخر فعال در شهرگلستان شهرستان بهارستان به دلیل مشکل کمبود آب و ناتوانی در تامین آب مورد نیاز تعطیل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در گیر و دار مشکلات متعدد مدیریتی در شهرگلستان شهرستان بهارستان، مشکل کم آبی تنها استخر این شهر را به تعطیلی کشاند تا تمامی در تمامی حوزه‌های موجود مشکلات شهروندان و شهر تکمیل گردد و نارضایتی از وضعیت موجود تشدید شود.

بنابر این گزارش، با وجود رغبت مردم به شنا در این روزها، مشکل کمبود آب و همچنین محدود بودن منابع آن به یکی از چالش‌های ادامه فعالیت تنها استخر شهرگلستان تبدیل شده است و شهروندان گلستانی دیگر حتی نمی توانند در شهر خود به استخر بروند.

تعدد این مشکلات آن هم در زمانی که مردم بیش از همیشه به اخبار خوش و نشاط بخش احتیاج دارند باعث شده است تا جو نامناسبی نسبت به عملکرد مسئولین این شهر ایجاد شود و این درحالی است که شهرگلستان پیش از این مشکلات به خوبی بر روی ریل پیشرفت و آبادانی قرار گرفته بود.

بنابه گفته داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان علت تعطیلی استخر خلیج فارس شهرگلستان نبود آب می باشد، چراکه مدتی است که تنها چاه آب این استخر خشک شده و مسئولین مربوطه و اداره ورزش و جوانان از طریق افزایش عمق این چاه به دنبال احیا آن می باشند.

گفتنی است که شهرگلستان یک استخر دیگر در شهرک قلعه‌میر نیز دارد که آن هم با وجود افتتاح شدن همچنان غیرفعال بوده و شهروندان این شهر و علاقه‌مندان به ورزش شنا می بایست برای رفتن به استخر به شهرها و شهرستان‌های اطراف مراجعه کنند.

درپایان امید است که با همت و تلاش مسئولین و پایان بی‌توجهی‌ها به مشکلات شهرگلستان در حوزه‌های مختلف شرایط شهر رو به بهبود برود و رضایت شهروندان بار دیگر جلب شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.