امام جمعه بخش گلستان:

مشکل کمبود پزشک در بیمارستان امام حسین (ع) باید رفع شود

امام جمعه بخش گلستان گفت: مشکل کمبود پزشک در بیمارستان شهرستان بهارستان باعث نارضایتی و بروز مشکلات دیگر برای بیماران شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در رابطه با شرایط و مشکلات بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان، اظهار داشت: درحال حاضر این بیمارستان با مشکل کمبود پزشک مواجه می باشد که این امر نیازمند رسیدگی و توجه مسئولین مربوطه است.

وی در ادامه به اثرات منفی مشکل موجود در بیمارستان امام حسین (ع) اشاره کرد و گفت: بدون شک کمبود پزشک در بیمارستان شهرستان بهارستان مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده و سبب نگرانی و سرگردانی آنان شده است و مطمئناً این کمبود پزشک سلامتی بیماران بهارستانی را تهدید می کند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور باتاکید بر اینکه لزوم تامین پزشک در بیمارستان بهارستان و رسیدگی مناسب به بیماران، تصریح کرد: یکی از مسائل و مشکلات شهروندان بهارستانی تامین پزشکان متخصص و حتی پزشکان عمومی در تنها بیمارستان دولتی این منطقه می باشد که نیازمند توجه ویژه‌ای است.

وی همچنین با بیا اینکه درحال حاضر ظرفیت پذیرش بیمارستان شهرستان بهارستان حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر است، عنوان داشت: با وجود این بنابر اظهار مسئولان مربوطه این بیمارستان روزانه بین ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ نفر را زیر چتر درمانی خود قرار می دهد که آمار قابل توجهی می باشد.

امام جمعه بخش گلستان با اشاره به نارصایتی شهروندان بهارستانی نسبت به رسیدگی در بیمارستان امام حسین (ع)، تشریح کرد: کمبود پزشک و مراجعه‌کنندگان زیاد باعث شده تا آنگونه که می بایست پزشکان وقت صرف بیماران و درمان آن‌ها نکنند.

وی درپایان باتوجه به لزوم رفع مشکل مذکور در شهرستان بهارستان، افزود: انتظار می رود مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و همچنین سایر مسئولان مربوطه نگاه ویژه‌ای به این منطقه محروم داشته باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.