بخشدار بخش گلستان:

مشکل پروژه کمربندی جنوبی در بخش گلستان رفع گردید/ با متخلفان در حوزه بهداشت و سلامت برخورد جدی می شود

بخشدار بخش گلستان گفت: با انجام پیگیری‌های لازم مشکلات موجود بر سر راه پروژه کمربندی جنوبی در بخش گلستان رفع شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ملیحه باقری بخشدار بخش گلستان با اشاره به روند اجرای پروژه کمربندی جنوبی، عنوان داشت: پس از پیگیری‌های صورت گرفته مشکل معارضین کمربندی جنوبی در حوزه بخش گلستان رفع گردید.

وی در ادامه با تشریح جزئیات پروژه کمربندی جنوبی، تبیین کرد: این کمربندی از حدفاصل اسلامشهر آغاز می شود بخش عمده‌ای از آن در مسیر مواصلاتی حریم بخش گلستان و به ویژه روستای امام‌ زاده باقر (ع) قرار دارد که دارای معارضینی بود که درحال حاضر مشکل این عده حل و بودجه آن نیز تامین شد.

باقری در رابطه با شرایط اجرای پروژه مذکور، اذعان داشت: پیشرفت‌های بسیار خوبی در پروژه کمربندی جنوبی در حریم بخش گلستان روستای امام زاده باقر (ع) صورت گرفته که امیدوارم این روند در سایر مسیرهای این کمربندی نیز تداوم داشته باشد.

وی همچنین به موضوع برخورد با تخلفات واحدهای صنفی تهیه مواد غذایی اشاره کرد و گفت: نظارت و بازرسی‌های متعددی از سوی بخشداری بخش گلستان، شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان و دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی این منطقه از مراکز تهیه و غذا صورت می گیرد.

بخشدار بخش گلستان درپایان باتوجه به لزوم برخورد با افرادی که سلامت جامعه را به خطر می اندازند، خاطرنشان کرد: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد متخلفین با سلامت شهروندان گلستانی بازی کنند و باعث بروز نارضایتی در بین مردم شوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.