معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار بهارستان:

مشکلات ۱۲۰ کارگاه صنعتی و تولیدی در سال گذشته رفع شد/ از طرح‌های اقتصادی حمایت خواهیم کرد

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار بهارستان گفت: در سال ۹۸ از طرح‌های نوبنیان و اقتصادی در راستای رونق تولید استقبال و حمایت می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیف‌الله علامی معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح اشتغال‌زایی در سطح شهرستان، عنوان داشت: در طول سال ۹۷، بالغ بر ۵۶ طرح اشتغال‌زایی توسط کمیته فنی کارگروه اشتغال‌زایی استان تهران برای بهارستان مورد تایید قرار گرفت.
وی در ادامه به برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: در طول سال گذشته ۳۳ نشست کاگروه اشتغال در شهرستان برگزار گردیده است و در طول این نشست‌ها بالغ بر ۴۴ میلیارد تومان تسهیلات برای طرح‌های اشتغال‌زایی تایید شده به بانک‌های عامل معرفی گردید.
علامی با بیان جزئیات نتایج طرح‌های اجرا شده در شهرستان بهارستان، اظهار داشت: در حدود ۵۵۰۰ شغل جدید در حوزه‌های مختلف در طول سال ۹۷ در سطح بهارستان ایجاد شده است که آمار قابل قبولی به شمار می رود.
وی همچنین در رابطه با دیگر اقدامات صورت گرفته در حوزه اشتغال‌زایی در طول سال گذشته، تشریح کرد: مشکلات بالغ بر ۱۲۰ شرکت و کارگاه تولیدی و صنعتی در طول سال ۹۷ با برگزاری جلسات متعدد بررسی گردید و کمک‌های شایانی در این راستا به صنعتگران بهارستانی شد.
معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه در سال جاری رونق تولید جزو نخستین اولویت‌های نخستمی باشد، خاطرنشان کرد: در سال ۹۸ تمامی مسائل را در این خصوص با جدیت دنبال خواهیم کرد  و در این راستااز طرح‌های نوبنیان و اقتصادی استقبال می کنیم و متقاضیان می توانند به فرمانداری بهارستان به منظور حمایت از طرح‌ها مراجعه نمایند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.