مشکلات یکشنبه بازار شهرگلستان تمامی ندارد!

با وجود اعلام تعطیلی یکشنبه بازار شهرگلستان توسط مسئولین، بازاریان و شهروندان بازهم در محل برگزاری این بازار حاضر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بعد از ظهر روز گذشته، شهروندان شهرهای گلستان و صالحیه درحالی به هوای خرید به یکشنبه بازار آمدند که پیش از آن، شورای اسلامی شهر و شهرداری شهرگلستان خبر تعطیلی این بازار هفتگی را از طریق رسانه‌ها به شهروندان بهارستانی اعلام کرده‌ بودند.

اما باوجود بسته شدن مسیرهای منتهی به محل برمایی یکشنبه بازار در شهرگلستان توسط مجموعه مدیریت شهری و حضور نیروی انتظامی، بازهم تعدادی از بازاریان بساط خود را در محل مذکور برپا کردند که این اقدام با استقبال و حمایت شهروندان شهرهای گلستان و صالحیه مواجه گزدید.

گفتنی است که هم بازاریان و هم جمعی از شهروندان نسبت به جمع آوری این بازار هفتگی اعتراض داشتند و همانند افرادی که مخالف برپایی یکشنبه بازار در شهرگلستان می باشند، آن‌ها نیز دلایل خاص خود را داشتند که به هر شکلی دلایل خود را از طریق فضای مجازی یا ارتباط برقرار کردن با مسئولین شهرستانی بیان کردند.

در خصوص این دلایل می توان به صحبت‌های یکی از شهروندان گلستانی اشاره کرد که در گفت‌وگو با خبرنگار ما، گفت: من مقداری پول به بازاریان داده‌ام تا برایم وسیله‌ای بیاورند، حال چگونه باید پول یا کالای سفارش داده شده خود را بگیرم؟

همچنین یکی از بازاریان که مدت زیادی در این بازار هفتگی فعالیت داشته است، عنوان داشت: درحال حاضر بیش از ۷ میلیون تومان دست مردم پول دارم و با تعطیلی بازار نمی دانم پولم را چطور بگیرم!؟ و این درحالی است که بازاریان دیگری نیز شرایطی مشابه شرلیط من دارند.

بنابر این گزارش تعدادی از بازاریان نیز با حضور در مقابل ساختمان فرمانداری شهرستان بهارستان مشکلات خود را با این مجموعه در میان گذاشتند تا مشکلات یکشنبه بازار شهرگلستان از طریق مسئولان شهرستانی با ارائه راه حل مناسب رفع شود.

درپایان لازم به ذکر است که برپایی یکشنبه بازار در شهرگلستان باعث بروز مشکلات و نارضایتی‌هایی برای شهر و شهروندان می شود و عدم برپایی این بازار نیز بازتاب‌هایی تقریباً مشابه دارد و در این خصوص همه شهروندان معتقدند که با شناسایی محلی مناسب برای برپایی این بازار و ساماندهی بازار مذکور توسط مسئولین شهری می توان هر دو طرف را راضی کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.