مشکلات تاکسی های باغ مهندسی در شهر گلستان+تصاویر

محله باغ مهندس از محل های پرتردد شهر گلستان محسوب می شود در حالی که تاکسیرانان باغ مهندسی با مشکلات بسیاری مواجه هستند.   به گزارش خبر نگار بهارستانه، شهرگلستان دارای تعداد قابل توجهی تاکسی است و روزانه تعداد زیادی از شهروندان شهر گلستان از این تاکسی ها برای ورود به شهر خویش استفاده می کنند و می توان […]

محله باغ مهندس از محل های پرتردد شهر گلستان محسوب می شود در حالی که تاکسیرانان باغ مهندسی با مشکلات بسیاری مواجه هستند.

 

به گزارش خبر نگار بهارستانه، شهرگلستان دارای تعداد قابل توجهی تاکسی است و روزانه تعداد زیادی از شهروندان شهر گلستان از این تاکسی ها برای ورود به شهر خویش استفاده می کنند و می توان گفت این تاکسی ها با زندگی روزمره بسیاری از گلستانی ها گره خورده است.

۰۸۰c6336-7c6c-4392-8dc4-c02987e13396

یکی از بخش های عمده این تاکسی ها در محله باغ مهندس قرار دارد که تاکسی داران این محله به شدت در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلاتی هستند که همه روزه با آنها سروکار دارند.

این تاکسی داران در گفتگویی کوتاه با خبرنگار بهارستانه به چند مشکل عمده اشاره کردند و درخواست داشتند تا مسئولین مربوطه به مشکلات آنها رسیدگی کنند.

۷۴fc75d9-ff4b-463c-85fb-74fd87feb2a5

یکی از بزرگترین مشکلات آنها وضعیت نامناسب آسفالت هایی است که اداره آب و فاضلاب جهت تعویض لوله های فرسوده آب ایجاد کرده است که پس از دوسال هنوز وضعیت آسفالت ها درست نشده است.

یکی دیگر از مشکلات بزرگ تاکسی رانان این منطقه عدم وجود حتی یک سایبان یا سرویس بهداشتی است که بابت این موضوع بارها به شهرداری گلستان و اداره تاکسی رانی شهرستان مراجعه کرده اند اما هیچ رسیدگی ای نشده است.

f73da68f-49c6-4545-ba6b-500c6691be87

عدم وجود آسفالت در قسمتی از ایستگاه هم یکی دیگر از مشکلات این افراد بود زیرا به گفته خودشان در هنگام بارندگی به شدت گل ایجاد شده و ین موضوع باعث آزار  و اذیت مسافران ود.

با توجه به تردد ماشین های سنگین در این جاده تاکسرانان این محله، درخواست قرار دادن بلوک و محافظ در ایستگاه تاکسی را داشتند تا از افزایش خصارت در مواقع تصادف ها جلوگیری شود.

۷a4b1b66-a562-4d8b-bfb6-22d1fa49cbca

آخرین خواسته تاکسیرانان باغ مهندسی این بود که از توقف میوه فروشان و نمایشگاه داران در سطح جاده جلوگیری شود، زیرا آنهاساعت ها در ترافیکی که به این دلیل ایجاد شده است می مانند.

حال باید دید تا مسئولین مربوطه  به درخواست این افراد توجهی خواهند کرد یا خیر؟؟

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.