مشکلات بیمارستان امام حسین (ع) بهارستان تمامی ندارد

شهروندان بهارستانی از مشکلات بی‌پایان بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان خسته شده‌اند و مسئولین همچنان به مشکلات موجود بی‌توجه می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهرستان بهارستان که بعد از سال‌ها، چند سالی است که صاحب بیمارستان نیمه دولتی شده است به دلیل تعداد زیاد جمعیت شهروندان و مراجعه‌کنندگان و رسیدگی ضعیف همچنان با مشکلات درمانی روبه‌رو می باشد.

گفتنی است که در بخش اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) دو اتاق پزشک اورژانس وجود دارد که مطمئناً بر اساس نیاز منطقه، دو اتاق مجزا برای حضور پزشکان تعبیه شده است اما شهروندان هرگز درب هر دو اتاق پزشکان این بیمارستان را باز ندیده‌اند و همیشه تنها یک پزشک در بخش اورژانس حاضر می باشد درحالی که تعداد بیماران مراجعه کننده به این بیمارستان بسیار زیاد بوده و کم‌ترین زمان انتظار شهروندان برای معاینه نیم ساعت می باشد.

بنابر این گزارش، از نظافت نه چندان جالب و رفتار نه چندان خوشایند پرسنل این بیمارستان که بگذریم، سرعت پایین رسیدگی به بیماران به ویژه در بخش اورژانس که مراجعه‌کنندگان این بخش بدون شک وضعیت مناسبی ندارند از جمله دلایل نارضایتی این روزهای شهروندان بهارستانی می باشد.

همچنین اگر نگاهی به رسیدهای دریافتی از بخش صندوق بیمارستان امام حسین (ع) بیندازیم مشاهده می کنید که در هر فیش مقداری پول اضافه از شهروندان اخذ می شود که هرچند این مقادیر کم باشند اما باتوجه به حجم مراجعه‌کنندگان در پایان هر روز، مقدار قابل توجهی پول به صندوق بیمارستان شهرستان بهارستان می رود که هیچ نیازی به توضیح برای سازمان تامین اجتماعی یا دیگر سازمان‌ها نیز نداشته و برخلاف نرخ تعیین شده از مراجعه‌کنندگان اخذ می گردد.

درپایان لازم به ذکر است که بیمارستان‌های دیگری در سطح بهارستان درحال ساخت می باشد که اگر قرار باشد به همان شکلی که بیمارستان امام حسین (ع) فعالیت می کند و مدیریت می شود، پیش بروند نه تنها دردی از دردهای مردم دوا نکرده بلکه باعث تشدید مشکلات نیز می شوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.