فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران:

مشکلات امروز دوران تثبیت انقلاب اسلامی است/ آمریکا در همان روز اعمال تحریم‌های نفتی شکست خورد

فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران گفت: آمریکا بعد از گذشت چهل سال از عمر انقلاب اسلامی، امروز در ضعیف‌ترین حالت خود و جمهوری اسلامی ایران در مقتدرترین حالت خود قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ماه در شهرستان بهارستان باتشکر از جوانان، نوجوانان و مسئولین حاضر در این مراسم، بیان داشت: ۱۳ آبان ماه تجلی اقتدار و شجاعت ملت ایران، شکست و ذلت آمریکا و استکبار جهانی و تجلی حضور پرشور و حماسه آفرین جوانان انقلابی می باشد که آغازی برای شکست هیبت و هیمنه آمریکا به شمار می رود.

وی در ادامه باتاکید براینکه حضور امروز مردم و به ویژه قشر جوان باعث کلید خوردن سقوط و انحلال امریکا می شود، تبیین کرد: امروز درحالی ۴۰ سالگی انقلاب را آغاز می کنیم که آمریکا و امثال آمریکا پیش از این در این خیال بودند که بعد از بیست یا چهل سال از عمر انقلاب، دیگر شاهد شجاعت و از خود گذشتگی ملت ایران، جوانان و نوجوانان و زنان و مردان ایران نخواهیم بود.

حسن‌زاده با اشاره به شرایط فعلی آمریکا و استکبار جهانی، عنوان داشت: امریکا بعد از گذشت چهل سال از عمر انقلاب اسلامی، امروز در ضعیف‌ترین حالت خود و جمهوری اسلامی ایران در مقتدرترین حالت خود قرار دارد و مایه افتخار است که بگوییم در برابر تمام فشارهای اقتصادی، تهدیدها و تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان، ملت ایران سربلند و پیروز شده‌اند.

وی در رابطه با بازتاب‌های جهانی حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه، گفت: آمریکا و هم دستانش قطعاً با حضور مردم و جوانان در سراسر کشور، مرگ و انحلال خود را به چشم می بینند و این درحالی است که آمریکایی‌ها در این مرحله از تاریخ سعی داشتند تا همه دنیا را با خود همراه کنند و به انقلاب اسلامی ضربه بزنند اما این تلاش آن‌ها با شکست مواجه شده است.

فرمانده سپاه سیدالشهداء استان تهران با بیان اینکه مشکلات امروز، در حقیقت دوران تثبیت انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: همگان شاهد عقب نشینی آمریکا در تحریم‌های نفتی بودند و ایستادگی جمهوری اسلامی ایران و عدم همراهی کشورهای جهان باعث شد تا در روز اعمال تحریم‌ها، آمریکا هشت کشور را از تحریم‌های نفتی معاف کند و در همان گام اول تحریم‌ها با شکست مواجه شود.

وی درپایان باتوجه به اینکه حتماً در روز ۲۳ بهمن ماه یاس و ناامیدی را در چهره تمامی دشمنان انقلاب اسلامی به ویژه آمریکایی‌ها مشاهده خواهیم کرد، خاطدنشان کرد: قطعاً حضور دانش آموزان و دانشجویان در طول چهل سال گذشته و به ویژه امروز، مایه قدرت انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.