فرماندار شهرستان بهارستان:

مشاغل خانگی باید به بهارستان بازگردد/ پتانسیل‌های موجود در بهارستان باید شناسایی و تقویت شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های زیادی در شهرستان بهارستان وجود دارد که باید توسط دستگاه‌های اجرایی تقویت شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نشست شورای اداری بهارستان، عنوان داشت: از جمله وظایف و کارهایی که در طول سال جاری از دستگاه‌های اجرایی شهرستان انتظار می رود تقویت مواردی می باشد که بهارستان در آن‌ها دارای ظرفیت و پتانسیل است.

وی در ادامه باتاکید بر برخی از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در سطح شهرستان بهارستان، تشریح کرد: صنعتگران، مونتاژگران، رانندگان و کارگران ساده از اقشار و اشتغال‌گرانی به شمار می روند که در بهارستان وجود دارند و می بایست در برنامه‌های توسعه‌ای نگاه ویژه و خاصی به این اقشار داشته باشیم.

خانجانی در رابطه با مهاجرت‌هایی که به این شهرستان انجام می شود و اهمیت توجه به این موضوع، اظهار داشت: افرادی که به شهرستان بهارستان مهاجرت می کنند دارای تخصص فنی می باشند می بایست برای این افراد برنامه‌ریزی داشته باشیم، چراکه کسانی که دارای مهارت و تخصص بوده از اشتغال نیز برخوردار می باشند.

وی همچنین با بیان اینکه جمعیت فعال این شهرستان در رده سنی ۳۰ تا ۴۰ سال است، تصریح کرد: درحال حاضر رشد جمعیت بالا می باشد لذا شهرستان بهارستان جمعیت جوان دارد که سرمایه خوبی به شمار می رود.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به لزوم راه اندازی و تقویت مشاغل خانگی در سطح بهارستان، خاطرنشان کرد: مشاغل خانگی با اولویت فرش می بایست به بهارستان بازگردد و از مسئولین مربوطه در این بخش می خواهیم در این زمینه تمامی تلاش خود را انجام دهند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.