مسابقه نقاشی کودکان دختر و پسر در بهارستان برگزار گردید

مسابقه نقاشی کودکان دختر و پسر با حضور خانواده‌های بهارستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مسابقه نقاشی کودکان دختر و پسر با حضور خانواده‌های بهارستانی صبح امروز به مناسبت عید غدیرخم در فرهنگسرای قلم نسیم شهر شهرستان بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، مسابقه نقاشی مذکور توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با همکاری انجمن هنرهای تجسمی و همچنین پایگاه مقاومت بسیج فضیه حوزه ٢۶٧ صدیقه طاهره (س) در بخش بوستان برگزار شد.

غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان در حاشیه برگزاری این مسابقه با اشاره به اهمیت برگزاری اینگونه مسابقات، بیان داشت: این مسابقه به جهت گرامیداشت اعیاد قربان تا غدیر به ویژه عید ولایت و امامت در میان کودکان دوستدار مولای متقیان امام علی (ع) در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

وی در رابطه با اهداف برگزاری چنین مسابقاتی در سطح شهرستان بهارستان، تصریح کرد: هدف از برگزاری این مسابقه نقاشی آشنایی هرچه بیشتر آینده‌سازان این مرز و بوم با موضوع تشیع، امامت و ولایت است.

آبکار درپایان باتوجه به برگزاری مسابقه مذکور در چهارچوب قوانین، خاطرنشان کرد: در پایان مسابقه نقاشی مذکور به تمامی شرکت‌کنندگان در این مسابقه گواهی حضور داده می شود و از برگزیدگان مسابقه نیز به نحو شایسته‌ای با اعطا لوح تقدیر و هدایا تقدیر می شود.

درپایان لازم به ذکر است که استقبال خوب خانواده‌های بهارستانی از برگزاری چنین مسابقاتی در سطح شهرستان، نشانه توجه والدین به آموزش و پرورش کودکان خود می باشد، که گاهاً از همین مسابقات نیز استعدادهای موجود در بین کودکان بهارستانی شکوفا می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.