مسابقات فوتسال در بهارستان برگزار گردید

مسابقات فوتسال با هدف استعدادیابی در بین دانش آموزان پسر با حضور مسئولین شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مسابقات فوتسال ناحیه دو شهرستان بهارستان با شرکت ۴۳ تیم در ۳ مقطع ابتدایی، متوسط دور اول و متوسط دور دوم و با حضور دانش آموزان با استعداد بهارستانی در این شهرستان برگازر گردید.
گفتنی است که این مسابقات با هدف شناسایی استعدادهای فوتبالی در بین دانش آموزان بهارستانی و ایجاد زمینه‌ای برای رشد این استعدادها در سطح شهرستان بهارستان برگزار شد که با استقبال خوبی از سوی دانش آموزان و مدارس ناحیه دو هارستان مواجه گردید.

بدون تردید برگزاری این قبیل مسابقات در سطح شهرستان و در رشته‌های ورزشی مختلف می تواند تاثیر به سزایی در شکوفایی استعدادها در بهارستان شود که باتوجه به نزدیکی ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای برگزاری یک دوره مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف با حضور ورزشکاران و علاقه‌مندان بهارستانی وجود دارد.

بنابر این گزارش، در فینال این مسابقات که امروز با حضور سیف‌اله علامی بخشدار بخش بوستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی برگزار شد، تیم فوتسال دبیرستان شهید پورغلامی روستای اورین به مقام قهرمانی رسید و هدایایی از جانب مسئولین شهرستان بهارستان به تیم‌های اول تا سوم مسابقات فوتسال مدارس ناحیه دو بهارستان اهدا شد.
درپایان لازم به ذکر است که گرچه برگزاری اینگونه مسابقات ورزشی در شناسایی استعدادهای موجود در سطح شهرستان بهارستان بسیار حائز اهمیت و موثر می باشد اما اگر بعد از این مسابقات از این استعدادها حمایت کافی صورت نگیرد نه تنها استعدادهای ورزشی شهرستان از بین می روند بلکه برگزاری این مسابقات نیز بدون ثمر و بی‌فایده است.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.