سرپرست شهرداری شهرصالحیه:

مسئولین و مردم هزینه نصب هرگونه بنر تبریک را صرف امور خیریه کنند/ نیت صادقانه خدمت باید در هرجایگاهی به ثمر بنشیند

سرپرست شهرداری شهرصالحیه گفت: هزینه نصب هرگونه بنر تبریک باید صرف امور خیریه شود تا با حذف تشریفات اضافی در بین اقشار مردم حاضر باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد آگاهی‌مند سرپرست جدید شهرداری شهرصالحیه در جمع خبرنگاران در رابطه با نصب بنرهای تبریک در سطح شهر، اذعان داشت: طبق هماهنگی‌های انجام یافته هیچ بنر و پلاکاردی در سطح شهر نصب نخواهد شد.
وی در ادامه با بیان اینکه از عموم شهروندان تقاضا داریم که این قبیل هزینه‌ها را صرف امور خیریه نمایند، تصریح کرد: نخستین درخواست بنده عدم نصب هرگونه پیام مکتوب و بنر تبریک در سطح شهر می باشد تا به همین واسطه منظر شهری نیز از بین نرود.
آگاهی‌مند با اشاره به شرایط اقتصادی فعلی، اظهار داشت: بدون تردید کاهش هزینه‌ها و حذف تشریفات اضافی امری حائز اهمیت در شرایط فعلی می باشد و از همه می خواهم از نصب هرگونه پلاکارد و بنر در سطح شهر برای تبریک انتصاب بنده خودداری کرده و هزینه این کار را صرف امور خیریه کنند.

وی همچنین به موضوع خدمت به مردم در توصیه‌های حضرت علی (ع) به مالک اشتر اشاره کرد و گفت: مطمئناً پیاده‌سازی این امور در نحوه مدیریتی بنده جزو الزامات می باشد و در اخذ تمامی تصمیمات در خصوص مدیریت شهر و اجرای پروژه‌ها لحاظ خواهد شد.

سرپرست شهرداری شهرصالحیه درپایان باتوجه به اهمیت تحقق نیت صادقانه خدمت، خاطرنشان کرد: می توان در هر جایگاهی این مهم را به ثمر نشاند بنابراین در شرایط کنونی می بایست با به کارگیری تمام تلاش و استفاده از تمامی امکانات از دغدغه‌های شهروندان کاسته و با حذف تشریفات اضافی در بین اقشار مردم حاضر باشیم.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.