امام جمعه بخش گلستان:

مسئولین فکر شکایت از خبرنگاران را دور بریزند

امام جمعه بخش گلستان گفت: شکایت از خبرنگاران کار غلطی است چراکه این قشر افسران نظام و انقلاب اسلامی می باشند و اطلاع‌رسانی از سوی اصحاب رسانه نوعی خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان به همراه غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بهارستان با اصحاب رسانه فعال در سطح بهارستان در محل دفتر امام جمعه بخش گلستان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در این نشست با اشاره به اهمیت نقش خبرنگاران در جامعه امروز، بیان داشت: خبرنگاران افسران نظام و انقلاب اسلامی می باشند و اطلاع‌رسانی شفاف از سوی اصحاب رسانه نوعی خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی می باشد که از اهمیت به سزایی برخوردار است.

وی در ادامه باتاکید بر وظایف خبرنگاران در شرایط فعلی جامعه، تصریح کرد: امروز اصحاب رسانه می بایست خدمات نظام را به مردم اطلاع رسانی کنند و با روندی مناسب وضعیت پیش از انقلاب و حال حاضر را باتوجه به شرایط حاکم برای شهروندان شفاف سازی نمایند تا از سواستفاده رسانه‌های غربی جلوگیری شود.

امام جمعه بخش گلستان همچنین به توانمندی‌‌های داخلی کشور اشاره کرد و اذعان داشت: می توان به خوبی درک کرد که توان بومی کشور در طول چهل سالی که از عمر انقلاب گذشته است پیشرفت چشمگیری داشته و در طول این سال‌ها تحولات عظیمی در حوزه‌های مختلف در سطح کشور داشتیم.

وی درپایان باتوجه به اینکه مسئولین شهرستان بهارستان باید به اصحاب رسانه توجه درستی داشته باشند، خاطرنشان کرد: مسئولین باید فکر شکایت از خبرنگاران را دور بریزند، چراکه بهترین راه پاسخ دادن به مطالبات مردم به کمک همین قشر کوشا می باشد که به نوعی مشکلات مردم را به گوش مسئولین می رسانند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.