دادستان شهرستان بهارستان:

مسئولین شرکت‌کننده در ساخت و سازهای غیرمجاز با برخورد‌ جدی مواجه می شوند

دادستان شهرستان بهارستان گفت: اگر مطمئن شویم که مسئولی در ساخت و سازهای غیرمجاز نقش دارد به شکلی بسیار جدی با او برخورد می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا صادقی دادستان شهرستان بهارستان در رابطه با معضل ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرستان با شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهر اتمام حجت کرد.

صادقی در جمع خبرنگاران و در واکنش به شیب تند ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر گلستان، بیان داشت: اگر به یقین برسیم که پای اعضای شورای اسلامی شهر یا مدیران شهرداری در ساخت و سازهای غیرمجاز وسط می باشد قطعاً با جدیت و مطابق قانون با آن‌ها برخورد خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به دلیل عدم برخورد جدی با متخلفین تا به امروز، تصریح کرد: اگر تا به امروز سکوت کردیم فقط به این دلیل بود که می خواستیم با آمدن شهردار جدید شهر به آرامش برسد، اما از این پس در برخورد با افراد متخلف هیچگونه تعارفی نداریم.

دادستان شهرستان بهارستان همچنین به لزوم مقابله جدی با افراد سوجو و متخلف در سطح شهرستان اشاره کرد و اذعان داشت: بدون تردید به زودی ورود دادستانی در راستای برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان بهارستان به ویژه شهرگلستان بسیار جدی‌تر از گذشته خواهد بود.

وی درپایان باتوجه به اینکه بررسی‌های لازم در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز سطح شهرگلستان صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: بنده در جریان کم و کیف عملکرد مجموعه مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی شهرگلستان می باشم و به همین خاطر به زودی در شورای تامین با مشورت سایر مسئولان فکری خواهیم کرد تا چرخ عمران در این شهر به حرکت در بیاید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.