امام جمعه بخش گلستان:

مسئولین دانشگاه‌ها از تربیت اسلامی دانشجویان غفلت نکنند/ در طول ۴۰ سال گذشته به خوبی به نماز پرداخته نشده است

امام جمعه بخش گلستان گفت: مسئولین دانشگاه‌ها نباید از تربیت اسلامی و دینی دانشجویان غافل شوند چراکه دشمنان در تلاش برای دور کردن جوانان از دین می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نمازجمعه خود با بیان اینکه نمازجمعه در جامعه باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد، اذعان داشت: نمازجمعه گلستان یکی از نماز جمعه‌های خوبه منطقه می باشد اما نباید به وضعیت موجود قناعت کرد، چراکه دشمن شمشیر را از غلاف بیرون کشیده و ما باید با تقوای خود، با اعتقاد خود و با حضور در صف‌های نماز جمعه از اسلام و انقلاب حفاظت کنیم.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه حضور مسئولین در نمازجمعه از اهمیت بالایی برخوردار است، تبیین کرد: مسئولین نباید نسبت به نماز جمعه و مسائلی که در نمازجمعه مطرح می شود، بی‌توجه باشند چراکه این مسائل همان مشکلات و مطالبات مردم است که در نمازجمعه مطرح می شود.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور به حقیقت واقعی بندگی اشاره کرد و بیان داشت: تا زمان داریم و فرصت موجود می باشد باید لباس بندگی را تن کنیم، و با نماز خواندن، تقوا داشتن، چنگ زدن بر ریسمان اللهی و… بنده بودن خود را به اثبات برسانیم.

وی همچنین با اشاره به ۱۶ آذرماه و روز دانشجو و تبریک این روز، تصریح کرد: قطعاً نوجوانان و جوانان به ویژه دانشجویان آینده‌سازان و سرمایه‌های کشور می باشند و امید است مسئولین دانشگاه‌ها از ارائه آموزش‌های دینی و اسلامی به دانشجویان غفلت نکنند، چراکه دشمن امروز با روش‌های مختلف در تلاش برای تاثیرگذاری بر ذهن جوانان و دور کردن آن‌ها از دین و دیانت می باشد.

امام جمعه بخش گلستان در خصوص برگزاری بیست و هفتمین سالروز اجلاس نماز، گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند بخش اعظمی از مشکلات و مسائل ما به دلیل نپرداختن به نماز می باشد و همانطور که می دانید در طول این چهل سال حق نماز ادا نشده است.

وی درپایان باتوجه به اهمیت توجه ادارات مختلف شهرستان به مسئله نماز، افزود: امیدوارم که همه مسئولین و مردم تلاش کنند تا نمازجمعه پررنگ‌تر برگزار شود و صدای نماز هر روز سه نوبت از مساجد سطح شهرستان بهارستان شنیده شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.