معان سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان:

مسئولین بهارستانی در قبال مشکلات قشر کارگر مسئول می باشند

معان سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان گفت: دستگاه‌های مرتبط می بایست در جهت رفع مشکلات کارگران بهارستانی همکاری داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معان سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری دهمین نشست کمیسیون کارگری سال جاری شهرستان، عنوان داشت: این نشست صبح امروز در راستای بررسی مشکلات کارگران بهارستانی در محل فرمانداری بهارستان برگزار گردید.
وی در ادامه باتاکید بر جزئیات مصوبات نشست برگزار شده، تصریح کرد: در جامعه امروز رصد و پیگیری مسائل کارگری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود و در این نشست نیز از تمام اعضای کمیسیون خواسته شد تا با اهتمام ویژه از مجاری قانونی مشکلات و مطالبات کارگران شهرستان را تا حصول نتیجه پیگیری نمایند.
موسوی در رابطه با وظایف مسئولین شهرستانی در قبال کارگران، بیان داشت: همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری مسئول می باشیم و می بایست در این راستا به درستی به وظایف خود عمل نماییم.
وی همچنین با بیان اینکه دستگاه‌ها و ادارات شهرستان بهارستان باید در جهت رفع مشکلات کارگران باهم همکاری کنند، تبیین کرد: بدون شک همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مرتبط می تواند مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری بهارستان هموار سازد.
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، خاطرنشان کرد: به همین جهت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهارستان با مدیران هریک از شرکت‌ها و کارگاه‌های فعال در سطح شهرستان که سابقه مشکل در پرداخت حق و حقوق کارگران در ماه‌های پایانی سال را دارند به طور جداگانه جلسه‌ای برگزار و اقدامات لازم به منظور پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی را معمول داشته و نتایج حاصله را به دبیر خانه کمیسیون کارگری بهارستان ارسال می کند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.