مسئولین بهارستانی با زمین‌دار بزرگ گلستانی دیدار کردند

مسئولین شهرستان بهارستان به جهت توافق با زمین‌دار بزرگ‌ شهرگلستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مسئولین شهرستان بهارستان با کاشانی‌پور یکی از بزرگترین زمین‌داران شهرستان دیدار و گفت‌وگو کردند و این جلسات به صورت دامنه‌دار تا حصول نتیجه از سوی معاون فنی و عمرانی فرماندار بهارستان پیگیری خواهد شد.

گفتنی است که مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان، فاضل نجفی معاون فنی و عمرانی وی، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان، علی حسنی رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در این جلسه حضور داشتند.

خانجانی در این دیدار با اشاره به نبود اراضی بکر برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای در شهرگلستان، اظهار داشت: درحال حاضر نیازمند ورود زمین‌های رینگ دور شهر به جهت گسترش بافت شهرگلستان می باشیم.

وی در ادامه باتاکید بر مشکل کمبود زمین مناسب و بکر برای توسعه شهری، تصریح کرد: قصد داریم ۵۰ هزار مترمربع از اراضی کاشانی‌پور را به عنوان کاربری کارگاهی به بافت شهرگلستان اضافه کنیم تا روند پیشرفت شهر ادامه پیدا نماید.

فرماندار شهرستان بهارستان همچنین به اهمیت اراضی کاشانی‌پور برای پیشرفت شهر، خاطرنشان کرد: تبدیل بخشی از اراضی رینگ پیرامونی شهر به بخشی از بافت شهر لستان به عنوان یکی از ایده‌های مطرح شده در این زمینه درحال حاضر در دست توافق و مطالعه قرار دارد.

درپایان لازم به ذکر است که اراضی مورد هدف کاشانی‌پور شامل ۲۰۰۰ قطعه زمین می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.