مسئولین بهارستانی با خانواده شهید حسینی دیدار کردند

مسئولین شهرستان بهارستان با خانواده شهید محسن حسینی دیدار و گفت‌وگو کردند و از این خانواده این شهید بزرگوار تجلیل به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جمعی از مسئولین شهرستان بهارستان به مناسبت حضور در ایام الله دهه فجر، صبح امروز با حضور در منزل شهید محسن حسینی در شهرگلستان با خانواده این شهید بزرگوار دیدارد و گفت‌وگو کردند.

گفتنی است که در این دیدار، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان، علی حسنی رئیس شورای اسلامی شهر، محمدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهارستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی حضور داشتند و با خانواده یا این شهید بزرگوار به گفت‌وگو در خصوص ویژگی‌ها و زندگی شهید حسینی پرداختند.

سرپرست شهرداری شهرگلستان در این دیدار با اشاره به اهمیت و جایگاه شهدا و خانواده شهدا در جامعه امروز، عنوان داشت: آنچه امروز باعث سربلندی و آزادی مردم ایران است حاصل از خود گذشتگی شهدای این انقلاب می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه مردم و به ‌خصوص مسئولان مدیون شهدا می باشند، تصریح کرد: همیشه تأکید می کنم آنچه امروز در اختیار ما قرار دارد از جانب شهدایی است که در راه کشور و انقلاب از هستی خود گذشتند.

فرزین درپایان باتوجه به وظایف مسئولین در برابر شهدا، ایثارگران و خانواده‌هایشان، خاطرنشان کرد: وظیفه خود می دانم هرجایی مسئولیتی دارم با شهدا تجدید پیمان کنم و برای این تجدید میثاق ضروری است که مسئولین با خانواده‌های معزز آن‌ها ارتباط بیشتری داشته باشند و دیدار و رسیدگی به خانواده‌های شهدا را در دستور کار خود قرار دهند.

لازم به ذکر است که درپایان این دیدار از خانواده شهید محسن حسینی با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از جانب مسئولین شهرستان بهارستان تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.