مسئولین بهارستانی با امام جمعه بوستان دیدار کردند + عکس

مسئولین شهرستان بهارستان با حضور در دفتر امام جمعه بخش بوستان با وی دیدار و گفت‌گو کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز جمعی از مسئولین شهرستانی با حضور در دفتر امام جمعه بخش بوستان با حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده دیدار و گفت‌وگو کردند.

گفتنی است که در این دیدار مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، سیف‌الله علامی بخشدار بوستان، مسئولین واحدهای فرمانداری، قدرتعلی طلایی شهردار نسیم شهر و دهیاران روستاهای همدانک و اورین و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی حضور داشتند.

فرماندار شهرستان بهارستان در این دیدار باتاکید بر لزوم مبارزه با بیماری کرونا، بیان داشت: در شهرستان بهارستان تدابیر لازم برای پیشگیری شیوع ویروس کرونا نزدیک به یک ماه پیش از بروز کرونا به کشور انجام شده و پیگیری‌ها به صورت روزانه درحال انجام است.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت همکاری مردم، تصریح کرد: تدابیر لازم اندیشیده شده است، اما در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی و توصیه‌های وزارت بهداشت توسط شهروندان با مشکل روبه‌رو خواهیم شد.

خانجانی درپایان باتوجه به اقدامات شهرداری‌های سه شهر گلستان، صالحیه و نسیم شهر، افزود: گندزدایی، ضد عفونی و شست و شوی معابر و اماکن عمومی به صورت دو بار در روز توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌ها انجام می شود.

ارائه گزارش‌هایی مبتی بر اینکه هسته‌های مردمی در ۶۱ قسمت در شهرستان درحال شکل گیری است که در این تقسیم بندی معتمدین محلات با هماهنگی و همکاری شهرداری و دهیاری اقدام به مبارزه با این ویروس خواهند کرد و اینکه تاکنون ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر مواد ضد عفونی برای گندزدایی استفاده شده است از دیگر بخش‌های این دیدار بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.