مسئولین بهارستانی از فرمانده انتظامی غرب استان تهران تقدیر کردند

مسئولین شهرستان بهارستان با حضور در دفتر فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با وی دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان، غلامرضا صادقی دادستان بهارستان اعضای شورای تامین، بخشداران بخش‌های گلستان و بوستان، شهرداران شهرهای گلستان، صالحیه و نسیم شهر، دهیاران و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی با حضور در دفتر فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با وی دیدار و گفت‌وگو کردند.

مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در حاشیه این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی، بیان داشت: بدون شک نقش نیروی انتظامی در برقراری امنیت در سراسر کشور بر هیچ کسی پوشیده نمی باشد.

وی در ادامه باتاکید بر نقش تاثیرگذار نیروی انتظامی در جامعه، امروز تصریح کرد: ایران با وجود اقسام مختلف تهدیدها، دشمنی‌ها و همچنین هم مرز بودن با کشورهایی که سال‌ها درگیر جنگ و ناامنی می باشند، درحال حاضر یکی از امن‌ترین کشورهای جهان به شمار می رود.

خانجانی همچنین به تلاش‌های شبانه روزی نیروی انتظامی اشاره کرد و اظهار داشت: امنیت، آسایش و آرامش امروز حاکم بر جامعه حاصل تلاش‌های شبانه روزی نیروهای انتظامی و نظامی در مرزها و داخل کشور می باشد.

لازم به ذکر است که در پایان نشست برگزار شده، مسئولین شهرستان بهارستان از زحمات و تلاش‌های فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.