مسئولین بهارستانی از صنعت قالی بافی روستای ریه بازدید کردند

مسئولین شهرستان بهارستان به جهت آشنایی بیشتر از صنعت قالی بافی روستای ریه بازدید به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، ملیحه باقری بخشدار بخش گلستان، شادی دهیار روستای ریه، رئیس و اعضای شورای اسلامی روستا و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی صبح امروز از صنعت قالی بافی در این روستا بازدید به عمل آوردند.
بنابر این گزارش شناسایی مشکلات موجود و رفع آن‌ها و همچنین آشنایی با این صنعت در شهرستان بهارستان از جمله اهداف بازدید صورت گرفته به شمار می رود که با حضور مسئولین شهرستانی انجام شد.
بخشدار بخش گلستان در حاشیه این بازدید باتاکید بر اهمیت توسعه همه جانبه مناطق روستایی، عنوان داشت: توسطعه همه جانبه به ویژه در حوزه اشتغالزایی از جمله تاکیدات مهم فرماندار شهرستان بهارستان می باشد که نیازمند توجه مسئولین مربوطه است.
وی همچنین با اشاره به نگاه ویژه دولت به اشتغالزایی به ویژه در مناطق روستایی، خاطرنشان کرد: بدون تردید توصیف و حمایت همه جانبه دولت از اشتغال و تولید در مناطق روستایی بسیار گسترده می باشد.

همچنین دهیار روستای ریه به گسترش صنعت قالی بافی در این روستا اشاره کرد و اذعان داشت: در آینده نزدیک کارگاه قالی بافی در این روستا افتتاح خواهد که با راه اندازی این کارگاه برای بالغ بر ۳۰ نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد که در سطح خود قابل قبول و مناسب به حساب می آید.

درپایان لازم به ذکر است که شهرستان بهارستان قابلیت تولیدی و صنعتی بالایی دارد و بارها جوانان و کارآفرینان این شهرستان آن را به خوبی ثابت کرده‌اند که صنعت قالی بافی تنها یکی از مواردی می باشد که بهارستان به خوبی در آن پیشرفت کرده است.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.