مسئولین بهارستانی آماده استقبال از ایام‌الله دهه فجر/ نشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بهارستان برگزار شد

نشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در راستای برنامه‌ریزی برای ایام الله دهه فجر در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان، غلامرضا صادقی دادستان شهرستان، داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در دفتر ستاد نماز جمعه بخشگلستان برگزار گردید.

گفتنی است که برنامه‌ریزی منسجم در راستای برگزاری ویژه برنامه‌های ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان بهارستان از جمله اهداف و دلایل برگزاری این نشست با حضور مسئولین شهرستانی بود.

امام جمعه بخش گلستان در این نشست باتاکید بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه‌تر ویژه برنامه‌های ایام الله دهه فجر، بیان داشت: این ایام مبارک فرصتی است تا ادارات خدمات‌رسان فعال در سطح شهرستان بهارستان در حوزه‌های مختلف اقدامات خود را به مردم تشریح کنند.

وی همچنین با اشاره به وظایف ادارات و سازمان‌های شهرستان بهارستان در این ایام، تصریح کرد: ادارات شهرستان می بایست به صورت منسجم نسبت به برنامه‌ریزی مدون تلاش کنند چراکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران درصدد مایوس نمودن مردم از دستاوردهای این نظام است.

همچنین در ادامه نشست برگزار شده هریک از مسئولین ادارات حاضر در این جلسه به تشریح ویژه اقدامات خود در ایام دهه فجر سال جاری و بحث و گفت‌وگو پیرامون نحوه برگزاری برنامه‌های در این ایام پرداختند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بهارستان به سئوالات هریک از حاضرین پیرامون موضوعات مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.