امام جمعه بخش گلستان:

مسئولین باید نسبت به نماز جمعه توجه کافی داشته باشند/ راهپیمایی ۱۳ آبان ماه بسیار حائز اهمیت می باشد

امام جمعه بخش گلستان گفت: مردم و مسئولین نسبت به حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه توجه کافی داشته باشند، چراکه این روز تنها ویژه دانش آموزان نمی باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود باتاکید بر محتوا و اهمیت کلمه سلام، بیان داشت: سلام نام خداوند است و ما با سلام دادن برای یکدیگر آرزوی سلامتی و عاقبت به خیری می نماییم.

وی در ادامه با اشاره به نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان، تصریح کرد: نباید به وضعیت فعلی اکتفا کرد و می بایست دائماً در تلاش برای بهبود شرایط بود چراکه دشمنان دائماً در تلاش برای توطئه و ضربه زدن به اسلام و ایران می باشند و در همین راستا تمامی اقشار و مسئولین باید در برگزاری نمازهای جمعه همکاری نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور به جایگاه نماز جمعه در جامعه امروز اشاره کرد و اظهار داشت: نماز جمعه یادگار امام خمینی (ره) می باشد و پایگاه تاثیرگذاری در کشور به شمار می رود که باتوجه به نزدیکی انتخابات اهمیت این موضوع تشدید می شود و مسئولین نیز می بایست نسبت به نمازجمعه توجه کافی نمایند و به گونه‌ای نباشد که مجبور شویم در نماز جمعه نام برخی مسئولین برده شود.

وی همچنین در رابطه با شهادت امام حسن عسگری (ع)، تبیین کرد: نباید از سالروز شهادت این امام بزرگوار به سادگی گذر کرد چراکه ایشان به نوعی زمینه‌ساز غیبت امام زمان (عج) را فراهم کرد که فرمایشات امام حسن عسگری (ع) پیرامون این موضوع مهم نیز بسیار حائز اهمیت است.

امام جمعه بخش گلستان در خصوص ۱۳ آبان ماه مصادف با سالروز مبارزه با استکبار جهانی، گفت: تبعید امام خمینی (ره)، کشتار دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان همگی در سال‌های مختلف در چنین روزی رخ داده است که وجه مشترک تمامی آن‌ها مقابله با استکبار جهانی می باشد.

وی درپایان باتوجه به راهپیمایی ۱۳ آبان در روز دوشنبه، افزود: شهروندان و مسئولین توجه کنند که این روز تنها برای دانش آموزان نبوده و باید نسبت به شرکت حداکثری در این راهپیمایی اهتمام و همت کافی وجود داشته باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.