امام جمعه بخش گلستان:

مسئولین باید در راستای بهبود وضع معیشتی مردم تلاش جهادی نمایند/ بخش گلستان نیازمند وجود یک حوزه علمیه است

امام جمعه بخش گلستان گفت: تنریم‌ها دلیل بر تلاش نکردن مسئولین نمی باشد و مسئولین باید در جهت رفع مشکلات به ویژه مشکلات معیشتی مردم نهایت تلاش خود را به کار بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع ائمه جمعه کشور، عنوان داشت: بدون تردید تمام ائمه جمعه با تمام وجود از خدا می خواهند که بر این نصیحت‌ها عامل باشند.

وی در ادامه باتاکید بر گستاخانه خواندن اعمال اروپایی‌ها در خصوص برجام، گفت: هرچند برجام برای کشور ما تلخ بود، اما مسئولین ما در برهه‌ای از زمان تصمیم گرفتند که این توافق صورت بگیرد که آمریکایی‌ها از همان ابتدا شروع به نقض برجام کردند و در ادامه اروپایی‌ها از ایران درخواست کردند تا بر این توافق پایبند باشند ولی طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکرد.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با نقشه‌های اروپایی‌ها که همان خواست آمریکا است، تصریح کرد: گرچه این تحریم‌ها سختی دارد اما مردم باید بدانند که استقلال و عزت سختی‌هایی دارد همانگونه در دوران جنگ سختی‌ها را تحمل کردیم و خداوند پیروزی را نصیب ما کرد امروز نیز خبرهای بسیار امیدوار کننده‌ای در راه است و به امید خدا این اخبار بیشتر نیز خواهد شد.

وی همچنین به اهمیت کار جهادی مسئولین به ویژه مسئولین دولتی اشاره کرد و اظهار داشت: مشکلات و تحریم‌ها دلیل بر تلاش نکردن مسئولین نمی باشد و مسئولین ما باید نهایت تلاش خود را برای رفع مشکلات، بهبود وضع معیشتی مردم و پایین آوردن اجاره خانه‌ها به کار بگیرند.

امام جمعه بخش گلستان با بیان اینکه شهرگلستان علاوه‌بر نیاز به مدرسه فرهنگسرا و… به مسجد نیز نیاز دارد، تبیین کرد: ساخت میجد و به ویژه حوزه علمیه در این منطقه امری لازم به حساب می آید و امیدواریم که مسئولین و شوراها در این راستا تلاش خود را به کار بگیرند.

وی درپایان باتوجه به پاسخ سپاه به اشرار در شمال غربی عراق و گوشمالی اربابان این افراد، افزود: بدون تردید این گونه اقدامات سپاه که موجب سربلندی کشور است لایق تقدیر و تشکر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.