معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان:

مسئولین باید برخورد جدی‌تری با پدیده قاچاق داشته باشند/ قاچاق مواد محترقه کاهش چشمگیری داشته است

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان گفت: باتوجه به شرایط اقتصادی فعلی کشور، عدم برخورد جدی با قاچاقچیان می تواند شرایط اقتصادی را بدتر نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون برنامه‌ریزی‌، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز بهارستان، بیان داشت قاچاق کالا باتوجه به قیمت دلار درحال حاضر تقریباق برعکس شده و کالاهای ضروری نظیر گوشت، سوخت، آرد و خشکبار از طریق مرزهای  کشورهای همسایه قاچاق می شود.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم برخورد و مبارزه با پدیده قاچاق در سطح کشور، تبیین کرد: با در نظر گرفتن تحریم‌های ظالمانه علیه کشور، در صورت عدم برخورد به موقع با این گونه اقدامات سازمان یافته بدون شک در دراز مدت شرایط سخت‌تری برای کشور و مردم ایجاد می شود.

موسوی در رابطه با اهمیت و ضرورت عملکرد ادارات و دستگاه‌های مختلف در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اظهار داشت: در شرایط اقتصادی فعلی کشور، دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی، انتظامی و قضایی می بایست برخورد جدی‌تری با قاچاقچیان کالا داشته باشند.

وی همچنین به نزدیکی چهارشنبه سوری و قاچاق مواد محترقه در این ایام اشاره کرد و گفت: بر طبق آمار و گزارش‌های اخذ شده خوشبختانه در طول سال جاری شاهد کاهش قاچاق مواد محترقه مورد استفاده در این ایام می باشیم که نگرانی‌ها در خصوص حوادث شب چهارشنبه سوری را کاهش می دهد.

معهون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت تامین کالاهای مورد نیاز شهروندان در روزهای پایانی سال و نوروز و کاهش دغدغه در این ایام، افزود: ارگان‌های مربوطه می بایست به طور مستمر و با همکاری هم در راستای رصد بازار، برآورد میزان فراوانی کالا و چگونگی جبران کمبودهای موجود تلاش نمایند تا شهروندان در روزهای پایانی سال با مشکل مواجه نشوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.