سرپرست شهرداری شهرصالحیه:

مسئولین باید از راحت طلبی فاصله بگیرند/ تکریم شهروندان بسیار حائز اهمیت می باشد

سرپرست شهرداری شهرصالحیه گفت: در راستای تکریم مردم، مسئواین می بایست راحت طلبی و شعار را کنار بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جشنواره انقلابی‌ها با حضور محمد آگاهی‌مند سرپرست شهرداری شهرصالحیه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از اعضای این شورا و مسئولین شهرستان بهارستان در صالحیه برگزار گردید

بنابر این گزارش، هدف از برگزاری جشنواره مذکور فرصت افزایش پیوند میان مردم و مسئولین شهری بود که در طول آن شهروندان با حضور در کنار مدیران شهری از برنامه‌های متنوع این جشن محله محور استقبال کردند.

آگاهی ‌ند در حاشیه برگزاری این جشنواره باتاکید بر لزوم خدمت صادقانه به مردم، اذعان داشت: در راستای تکریم شهروندان می بایست از شعار و راحت طلبی فاصله گرفت و این موضوع بدون شک باید مورد توجه ویژه تمامی مسئولین قرار بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به اهداف برگزاری اینگونه جشنواره‌ها در شهرصالحیه، تبیین کرد: برگزاری جشنواره‌های مردم محور و محله محور موجب افزایش وحدت رویه میان مردم و مسئولین می شود و دارای اهمیت به سزایی می باشد.

سرپرست شهرداری شهرصالحیه در رابطه با اهمیت تکریم شهروندان و چگونگی تحقق آن، اظهار داشت: بدون تردید این موضوع باید در میدان عمل معنا شود و تنها گفتن حرف‌های شعاری و دادن وعده‌ها کفایت نمی کند.

وی درپایان باتوجه به تلاش‌های صورت گرفته توسط مسئولین شهری در جهت برگزاری برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر در شهرصالحیه، خاطرنشان کرد: از تمام مدیران و معاونین دلسوز مجموعه شهرداری در برگزاری مطلوب مناسبات ایام دهه فجر انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر می نمایم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.