مسئولین استانی از مراکز فرهنگی و هنری بهارستان بازدید کردند

مسئولین کشوری و استانی با حضور در شهرستان بهارستان از مراکز فرهنگی و هنری این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز رودکی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه وزارتخانه متبوع و مرتضی قاسمی چراتی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به همراه مدیران و کارشناسان اعزامی با حضور در شهرستان بهارستان از مراکز تحت پوشش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان بازدید به عمل آوردند.

بنابر این گزارش مسئولین کشوری و استانی با حضور در شهرستان بهارستان از سه مجتمع فرهنگی و هنری کوثر در شهرصالحیه، مجتمع فرهنگی هنری الهیه در شهرگلستان و همچنین مجتمع فرهنگی هنری قلم نسیم شهر بازدید نمودند.

در این بازدیدها غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با اشاره به نحوه عملکرد مراکز فرهنگی و هنری بهارستان، بیان داشت: با وجود برخی کاستی‌ها و کمبودها، این مراکز در سطح شهرستان عملکرد خوبی به نمایش گذاشته‌اند.

وی در ادامه باتاکید بر وجود برخی مشکلات در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: از مسئولین حاضر می خواهم تا به دلیل وضعیت نامطلوب اقتصادی و اجتماعی نگاهی ویژه به سه مرکز فرهنگی و هنری این شهرستان داشته و با تأمین و تخصیص اعتبار، شهرستان بهارستان را در انجام هرچه بهتر عملکردهای فرهنگی و هنری یاری برسانند.

لازم به ذکر است که در ادامه این بازدیدها، رودکی و هیأت همراه از نمایشگاه چله هنر با موضوع معرق و سفال و همچنین کارگاه آموزشی سفال که در محل اداره برپا شده است بازدید به عمل آوردند و درپایان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان به همراه سرپرست این اداره جلسه‌ای حول بازدیدهای صورت گرفته برگزار شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.