مسئولین از بانوان کارآفرین بهارستانی تقدیر کردند

به دنبال برگزاری جشن بزرگ مهر کوثر با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در شهرستان بهارستان از بانوان کارآفرین تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، جشن بزرگ مهر کوثر با حضور علی اوسط  هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، کوروش خالقی سرپرست شهرداری شهرگلستان، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در بهارستان برگزار گردید.
گفتنی است که این مراسم به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و با حضور بانوان شاغل بهارستانی و همچنین بانوان کارآفرین ساکن شهرستان بهارستان در سالن اجتماعات کانون شهید مطهری شهرگلستان برگزار شد.
بنابر این گزارش، مراسم مذکور با تلاوت آیاتی چند از کلام‌‌الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در ادامه جشن بزرگ مهر کوثر، فرماندار شهرستان بهارستان با خوش آمد گویی و تبریک روز مادر برای حاضرین در این مراسم سخنرانی کرد.
همچنین در ادامه معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان سخنران اصلی جشن بزرگ مهر کوثر در رابطه با جایگاه بانوان در جامعه امروز، توان‌های مدیریتی این قشر و همچنین لزوم توجه و به کارگیری بیشتر بانوان در عرصه‌های مدیریتی در ادارات سخنرانی کرد.
اجرای گروه‌های سرود و خوانندگان بومی شهرستان بهارستان در این مراسم و همچنین دادن گل‌های رز قرمز به بانوان حاضر در مراسم به عنوان هدیه روز مادر و روز زن از جمله نکات قابل توجه جشن بزرگ مهر کوثر در این شهرستان بود.
لازم به ذکر است که درپایان  این مراسم از بانوان شاغل در ادارات و زنان کار آفرین شهرستان بهارستان توسط مسئولین حاضر تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.