امام‌جمعه بخش گلستان:

مسئولین اجرایی به مشکلات بهارستان رسیدگی کنند/ انقلاب اسلامی سیلی محکمی به آمریکا و هم‌دستانش زد

امام جمعه بخش گلستان گفت: نگرانی‌ها و مشکلات عدیده‌ای در شهرستان بهارستان وجود دارد که نیازمند توجه و رسیدگی مسئولین اجرایی شهرستان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به لزوم تکریم پدر و مادر، اذعان داشت: اهمیت و جایگاه تکریم و احترام به پدر و مادر نزد خداوند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و باید مراقب بود که قدر والدین را بدانیم و مشمول دعای پدر و مادر باشیم.

وی در ادامه به سالروز شهادت شهید نواب صفوی اشاره کرد و گفت: فدائیان اسلام بیش از یک دهه تلاش کردند تا حکومت اسلامی ایجاد شود و پایدار بماند و خدا را شکر می کنیم تلاش‌ها و رشادت‌های این شهدا به نتیجه رسید.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با سخنرانی و فرمایشات مقام معظم رهبری در قم، بیان داشت: با انقلاب اسلامی در چهل سال قبل، آمریکا از انقلاب و مردم سیلی خورده و منافع نامشروع خود و کشور ثروتمند و قدرتمندی را در خاورمیانه از دست داده است و امروز انقلاب اسلامی ایران عامل بیداری مردم جهان گردیده است.

وی همچنین در خصوص وضعیت فعلی حوزه معیشتی و اقتصادی، تصریح کرد: قوای سه گانه و مردم می بایست تلاش نمایند تا دست دلالال را قطع کنند و قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی برخورد قانونی کند تا شرایط اقتصادی کشور درست شود چراکه وعده و وعید‌های کشورهای دیگر اعتباری ندارد و برجام به خوبی این موضوع را ثابت کرد.

امام جمعه بخش گلستان به اینکه باید با اروپایی‌ها باید با زبان خودشان حرف زد، تاکید کرد و عنوان داشت: از مسئولین می خواهیم که در صورت صلاح دید مسئولین بزرگ کشور یا در اسرع وقت برجام را به کل نادیده بگیرند یا به برخی از تعهدات برجامی عمل نکنند.

وی درپایان باتوجه به اهمیت توجه مسئولین اجرایی شهرستان به مشکلات بهارستان، افزود: مشکلاتی نظیر فعالیت‌ نمایشگاه‌های خودرو در حاشیه جاده ساوه باید رفع شود و همچنین باید به مسائلی نظیر دزدی اموال شهروندان که باعث ایجاد نارضایتی و نگرانی می شود رسیدگی شود و در صورت امکان مجازات برخی متخلفان در سطح شهر انجام گیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.