مسئولان و روحانیون بهارستانی از شورای اسلامی شهرصالحیه تقدیر کردند

جمعی از مسئولان و روحانیون شهرستان بهارستان از عملکرد اعضای شورای اسلامی شهرصالحیه تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرضتی صفایی امام جمعه بخش گلستان، حجت الاسلام والمسلمین جعفر پیران رئیس اداره اوقاف بهارستان و همچنین تعدادی از روحانیون شهرستان با محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه و اعضای شورای اسلامی شهر دیدار و گفتگو کردند.

گفتنی است که این جلسه با تاخیر چند روزه به جهت تبریک روز شورای اسلامی شهر تشکیل شد که در طول آن از تلاش‌های شهرداری و شورای اسلامی شهرصالحیه در راستای عمران و تعالی هر چه بیشتر شهر تقدیر و تجلیل شد.

امام جمعه بخش گلستان در این جلسه با ابراز رضایت از روند عملکرد شورای اسلامی شهر و شهرداری شهرصالحیه در دوره پنجم شوراها، اقدامات مجموعه مدیریت شهری صالحیه را کم نظیر و ماندگار خواند.

بنابر این گزارش در ادامه این نشست رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با ابراز رضایت از روند اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهرصالحیه، بیان داشت: پروژه‌های بزرگی در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد که در سال جاری از آن‌ها پرده برداری خواهد شد.

شهرداری شهرصالحیه با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر بیش از ۵۲۰ برابر رشد فعالیت‌های عمرانی را متوجه پیشرفت و بالندگی صالحیه کرده است که در نوع خود کن نظیر و قابل قبول می باشد.

لازم به ذکر است که درپایان این جلسه هریک از مسئولان حاضر در جلسه نظر خود را در خصوص عملکرد مجموعه مدیریت شهری صالحیه بیان کردند و نکاتی را در خصوص بهبود این روند ذکر نمودند، که سخنان مسئولان و روحانیون بهارستانی با استقبال اعضای شورای اسلامی شهر روبه‌رو شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.