امام جمعه بخش گلستان:

مسئولان نباید در برابر برخی مسائل سکوت کنند

امام جمعه بخش گلستان گفت: برخی از مسئولان در جایگاهی قرار گرفته‌اند و وظایف و حقوق خود را در آن جایگاه نمی دانند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی صفایی امام جمعه بخش گلستان با اشاره به ماجرای رقص دختران در برج میلاد، بیان داشت: آیا این امر درست است که به اسم حضرت فاطمه (س)، شهردار تهران مجلس رقص به راه بیاندازد؟ این کار به هیچ وجه در شأن شهدا و خانواده‌های شهدا نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه شهردار تهران به سزای اعمال خود رسید، تصریح کرد: گرچه این شخص نتیجه کار خود را دید، اما این موضوع که هیچکس جز دادستان تهران در این خصوص حرفی نزد، جای تعجب و تأمل دارد.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی باتاکید بر اینکه برخی از مسائل نیاز به ورود مسئولان و حرف زدن دارد، اذعان داشت: متأسفانه مسئولان به شکلی راحت از روی برخی مسائل رد می شوند که گویا هیچ اتفاقی نیافتاده است.

وی همچنین در رابطه با نظرات برخی از مردم در خصوص اغتشاشات اخیر، تبیین کرد: برخی می گویند این اغتشاشات نوعی اعتراض به بیکاری و مشکلات اقتصادی بود، درحالی که در این اغتشاشات، مساجد و حسینیه‌ها را به آتش کشیدند که خود نشان دهنده هدف این افراد می باشد.

امام جمعه بخش گلستان درپایان به غفلت برخی از مسئولان اشاره کرد و متذکر شد: اگر مسئولی وظایف و حقوق خود را در جایگاهی که قرار دارد، نمی داند باید از آن جایگاه استعفاء دهد، چراکه بخش عمده‌ای از مشکلاتی که برای مردم پیش می آید از عدم آگاهی برخی مسئولان از مسائل سیاسی، حقوقی و… می باشد، بعضی از افراد حتی نمی دانند درد و مشکل مردم چیست و راه رفع آن چه می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.