مسئولان شبکه بهداشت و درمان بهارستان از پروژه‌های بهداشتی و درمانی بازدید کردند

مسئولان شبکه بهداشت و درمان بهارستان از پروژه‌های بهداشتی و درمانی درحال اجرا در سطح شهرستان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان به همراه سلیمانی‌جوان معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت، درستکار مسئول امور عمومی و مشتاقی مسئول گسترش از پروژه‌های درحال احداث شبکه بهداشت و درمان بهارستان در نقاط مختلف شهرستان بازدید به عمل آوردند.

گفتنی است که در طول این بازدیدها ابتدا دمیریان به همراه هئیت همراه در کلینیک تخصصی شهرگلستان حاضر شد تا از نزدیک در جریان روند پیشرفت ساخت کلینیک قرار بگیرد و در صورت وجود مشکلات احتمالی نسبت به رفع آن‌ها اقدام نماید.

وی با اشاره به جزئیات ساخت این کلینیک تخصصی در شهرگلستان، عنوان داشت: این پروژه درحال حاضر با پیشرفت ۹۵ درصدی در مراحل پایانی خود قرار گرفته است و در آینده نزدیک آماده بهره برداری خواهد شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بهارستان همچنین با ابراز امیدواری از روند پیشرفت پروژه‌های بهداشتی و درمانی سطح شهرستان، گفت: پروژه‌های شبکه بهداشت و درمان از سرت پیشرفت خوبی برخوردار می باشد و تعدادی از آن‌ها در مراحل پایانی ساخت قرار دارند.

در ادامه مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان از ضلع شمالی مرکز خدمات جامع سلامت بخش گلستان بازدید نمودند، همچنین دمیریان با حضور در محل ساخت ستاد شبکه بهداشت و درمان بهارستان، مرکز خدمات جامع سلامت شهید صبوری و مرکز مشاوره بیماری‌های رفتاری از نزدیک در جریان جزئیات ساخت این پروه‌های بهداشتی و درمانی قرار گرفت.

لازم به ذکر است که درپایان این بازدیدها رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با پیمانکار و مهندس اجرایی پروژه‌های مذکور در رابطه با عملیات عمرانی بحث و تبادل نظر کرد و انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح نمود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.