مسئولان بگویند که وعده ها کی عملی میشود

امام جمعه رباط کریم گفت: مسئولان پاسخ بدهند که آن همه وعده ها کی جامه عمل می پوشد.

به گزارش بهارستانه، حجت الاسلام و المسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم در خطبه های نماز سیاسی و عبادی این هفته شهرستان رباط کریم بیان داشت: بسیج ماندگار ترین یادگار و میراث جاویدان و پر برکت امام راحل “ره” است .

وی افزود: فراموش نکنیم که بسیج و بسیجیان و فرهنگ بسیجی بر این کشور و ملت حق حیات دارد،ایثار گری و فداکاری قهرمانان بسیجی در جبهه های حق علیه باطل بود که ماشین جنگی دشمن متجاوز را در هم شکست و پیروزی جبهه ی حق را به ارمغان آورد؛ تفکر بسیجی نسخه ی رهایی بخش امروز و فردا و همیشه خواهد بود .

امام جمعه رباط کریم گفت:چرا بعد از ۵ سال به پدیده شوم حقوق های نجومی خاتمه داده نشده و این فساد ریشه کن نشده است .

حجت الاسلام والمسلمین ترابی بیان داشت: زیبنده نظام اسلامی نیست در حالیکه مردم با مشکلات عدیده اقتصادی و معیشتی دست و پنجه نرم می کنند عده ای از قبل بیت المال به آلاف و الوف برسند و به ریش همه بخندند.

وی در ادامه گفت: امید واریم با قاطعیت دولت ، مجلس و قوه قضائیه بساط حقوق های نجومی برچیده شده تا عده ای اینقدر به زخم مردم نمک نپاشند .

خطیب نماز جمعه رباط کریم گفت ” احداث ایستگاه مترو در بازارک و حکیم آباد از مطالبات بحق مردم محروم رباط کریم است و بی توجهی به آن ظلم و نا دیده گرفتن مردم این منطقه است .

ایشان بیان داشت: مسئولان پاسخ بدهند که آن همه وعده ها کی جامه عمل می پوشد .

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.