مسئولان بهارستانی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز باهم همراه شدند/ برنامه‌های جدید مبارزه با قاچاق در بهارستان اجرا می شود

مسئولان بهارستانی با برگزاری نشست‌هایی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان بهارستان برنامه‌ریزی کردند و اقدامات خود را در این راستا آغاز نمودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست دوم کمیته فرهنگی کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه قاچاق کالا و ارز با حضور غلامرضا آبکار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد بهارستان، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان، اعضای شوراهای اسلامی شهرها و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی صبح امروز در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان برگزار گردید.

گفتنی است که این نشست با قرائت آیاتی از قرآن کریم  آغاز شد و در  ادامه آبکار به عنوان مسئول کمیته فرهنگی کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه قاچاق کالا و ارز بهارستان به بیان اهمیت مبحث تعاملات بین دستگاهی و هم اندیشی پرداخت و امکانات و اعتبارات لازم در راستای رسیدن به اقدامات فرهنگی پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به مصوبات نشست قبل، بیان داشت: مصوبات و تصمیماتی که در هر جلسه اخذ می شود باید به درستی اجرا شود تا بتوان به نتایج درست و مثبتی در مسیر مبارزه با قاچاق کالا و ارز رسید.

در ادامه نشست کمیته فرهنگی کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه قاچاق کالا و ارز، اعضاء کمیته گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در رابطه با مصوبات جلسه قبل را ارائه نمودند.

بنابر این گزارش، برگزاری کلاس آموزشی توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان برای دانش آموزان آموزش و پرورش نواحی یک و دو بهارستان، برگزاری پنجشنبه‌های کتاب و کتابخوانی توسط اداره کتابخانه‌های عمومی با همکاری شبکه بهداشت و درمان، برگزاری مسابقه‌ای تحت عنوان ساخت کلیپ و انیمیشن در رابطه با مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اکران و کلیپ برگزیده در شهرستان بهارستان از جمله مهمترین مصوبات نشست کمیته فرهنگی کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.