مسئولان بهارستانی برای سومین بار رفع موانع توسعه را در دستور کار قرار دادند

مسئولان بهارستانی با تشکیل جلسه برای سومین بار رفع موانع توسعه را در شهرستان بهارستان جزو الویت‌های ادارات و دستگاه‌های شهرستانی قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست سوم ستاد رفع موانع توسعه در بهارستان با حضور مجتبی خانجانی فرماندار بهارستان، علامی بخشدار بخش گلستان، نجفی بخشدار بخش بوستان، شهرداران شهرهای شهرستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان بهارستان در این نشست باتاکید بر اهمیت موضوع اشتغال در این شهرستان، اذعان داشت: در شش ماه دوم سال جاری می بایست برای ۱۲ هزار نفر در بهارستان اشتغال ایجاد کنیم.

وی در ادامه با اشاره به الویت‌بندی مسائل مختلف در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: درحال حاضر اشتغال و درمان از جمله اولویت‌های سند توسعه شهرستان می باشد که می بایست نگاه ویژه‌ای به این دو موضوع داشته باشیم.

خانجانی همچنین به موضوع کمک مجموعه‌های مدیریت شهری و روستایی بهارستان اشاره کرد و عنوان داشت: به دنبال کاهش کمک شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان به سایر سازمان‌ها و ادارات بهارستانی می باشیم.

وی درپایان باتوجه به الویت‌ها و برنامه‌های کاری ستاد رفع موانع توسعه، خاطرنشان کرد: بدون تردید افزایش سرانه‌ها و همچنین خدمات اجتماعی در شهرستان بهارستان از جمله اولویت‌های اصلی کار ما می باشد.

در ادامه نشست مذکور مسائل و مشکلات حوزه‌های آسیب‌های اجتماعی، اشتغال و درمان شهرستان بهارستان توسط اعضا حاضر در این جلسه بررسی گردید و هریک از اعضا نظرات و طرح‌های خود را پیرامون موضوعات مذکور بیان کردند.

لازم به ذکر است که درپایان نشست ستاد رفع موانع توسعه به سئوالات حاضرین در جلسه پیرامون موضوعات مذکور پاسخ داده شد، تا ابهامات احتمالی جهت اجرای مصوبات تصویب شده رفع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.